Результат пошуку зображень за запитом "поліція"

Тестування проводиться з метою об’єктивного і неупередженого з’ясування спроможності поліцейських за своїми професійними та особистісними якостями виконувати службові обов’язки на посадах в апараті Національної поліції України чи органах поліції. Про це пишуть Версії з посиланням на Національну поліцію.

Тестування передбачатиме перевірку рівня загальних навичок співробітника, а також рівня знань основних нормативно-правових актів, які регулюють професійну діяльність співробітника поліції: Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», Кримінального кодексу, Кримінального процесуального кодексу, ЗУ «Про оперативно-розшукову діяльність», ЗУ «Про запобігання корупції» та Спільного наказу ГПУ, МВС, СБУ, АДПСУ, Мінфіну, Мін’юсту «Про затвердження Інструкції про організацію проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні».

Суть питань в тестах може полягати у наданні чіткого визначення поняття, продовження речення відповідно до законодавчого формулювання, порівняння конкретних положень або вирішення ситуаційних завдань, опираючись на положення вищезазначених нормативно-правових актів.

Під час проведення тестування його учасникам забороняється користуватись електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватись один з одним. У разі порушення поліцейським порядку проведення тестування він відсторонюється від подальшої участі в тестуванні, про що представником робочої групи у відомості робиться відповідний запис.

Список співробітників до проходження атестаційного тестування 31 серпня 2016 року

 

31.08.16 8:30 Клас 1 Стасюк Тарас Миронович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Боднарчук Роман Мирославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Мазур Ірина Михайлівна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Медведєв Андрій Михайлович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Капітан Іван Михайлович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Федорів Богдан Михайлович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Костриба Руслан Михайлович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Євченко Владислав Олегович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Романіка Володимир Олександрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Устимчук Олександр Олександрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Курочкін Андрій Олександрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Стрілецька Галина Петрівна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Кулюшин Василь Петрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Гула Андрій Степанович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Яворський Олег Степанович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Наумець Андрій Степанович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Красняк Олег Степанович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Дронів Руслан Степанович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Салій Олег Теодорович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Тимчишин Оксана Юріївна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Сміх Ярослав Ярославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Сас Михайло Ярославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Савчук Василь Ярославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Клюфінський Назар Ярославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 1 Пасічняк Іван Ярославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Марченко Любомир Володимирович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Миронюк Юрій Володимирович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Рак Микола Данилович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Ощипко-Олійник Галина Дмитрівна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Іванків Віктор Дмитрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Бітківський Микола Дмитрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Сеньків Назарій Євгенович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Качанівський Олег Зіновійович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Сонник Юрій Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Плехтяк Мирослав Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Цибуляк Вадим Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Лаврик Василь Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Рильчук Анатолій Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Плєшко Олег Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Пахолюк Олександр Ігорович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Прадищук Віталія Миколаївна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Настюк Микола Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Вінтоняк Юрій Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Цідило Роман Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Воляк Микола Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Федорук Микола Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Кисилиця Андрій Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Куриндаш Михайло Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Пророчук Роман Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 2 Чередарчук Артем Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Третьяков Віталій Вікторович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Гутів Віталій Володимирович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Матійчук Богдан Володимирович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Тимура Андрій Володимирович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Левицький Тарас Олегович Карпатське управління кіберполіції
31.08.16 8:30 Клас 3 Петрів Василь Романович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Гайдайчук Олег Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Кухарський Святослав Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Блєднов Валентин Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Шпарик Сергій Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Чумак Андрій Вікторович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Белей Микола Андрійович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Боднар Мирослав Богданович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Лойко Роман Богданович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Сагайдак Андрій Богданович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Танасійчук Каріна Борисівна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Лубів Микола Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Вадюк Василь Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Дрогомирецький Тарас Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Остапюк Андрій Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Козенко Богдан Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Бойчук Микола Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 3 Солонина Роман Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 8:30 Клас 4 Лубів Назарій Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 8:30 Клас 4 Байдюк Ігор Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 8:30 Клас 4 Сухецька Інна Михайлівна Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Рудницький Анатолій Віорелович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Лизанчук Андрій Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Гачковський Ігор Васильович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 8:30 Клас 4 Скрипник Ігор Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Слижук Дмитро Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Попадюк Володимир Омелянович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Сахновський Роман Дмитрович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Калинчук Василь Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Красілич Василь Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Якимович Володимир Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Шекеряк Богдан Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Протас Назар Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Угрин Мирослав Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Шевчик Іван Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 8:30 Клас 4 Галатин Володимир Володимирович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 8:30 Клас 4 Попель Михайло Володимирович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 8:30 Клас 4 Галушка Тарас Володимирович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 8:30 Клас 4 Юрків Олег Володимирович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 8:30 Клас 4 Равлюк Ярослав Васильович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 8:30 Клас 4 Рибій Володимир Васильович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 8:30 Клас 4 Соломко Василь Васильович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 8:30 Клас 4 Бойко Михайло Васильович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 8:30 Клас 5 Іроденко Ростислав Богданович Управління інформаційного забезпечення
31.08.16 8:30 Клас 5 Кернична-Кедик Людмила Володимирівна  
31.08.16 8:30 Клас 5 Чоповський Ярослав Васильович Калуський відділ поліції (м. Калуш)
31.08.16 8:30 Клас 5 СЕГІН ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Онишкевич Євгеній Анатолійович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Зіняк Роман Мирославович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 СТОРОЩУК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Креховецький Дмитро Васильович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Прадищук Сергій Васильович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Тринчій Олег Васильович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Кучма Микола Васильович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Іванюк Тетяна Сергіївна Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Павлушинський Василь Миколайович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Долішня Віра Ярославівна Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Соколишин Андрій Васильович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Іванюк Володимир Васильович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Кінч Василь Васильович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Струк Іван Васильович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Костишин Сергій Богданович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Бабій Михайло Богданович Апарат
31.08.16 8:30 Клас 5 Кіловатий Євгеній Анатолійович Івано-Франківський відділ поліції
31.08.16 8:30 Клас 5 Мельник Василь Анатолійович Івано-Франківський відділ поліції
31.08.16 8:30 Клас 5 Галайчук Антон Анатолійович Івано-Франківський відділ поліції
31.08.16 8:30 Клас 5 Тимочко Іванна Борисівна Калуський відділ поліції (м. Калуш)
31.08.16 8:30 Клас 5 Калинчук Микола Васильович Калуський відділ поліції (м. Калуш)
31.08.16 11:00 Клас 1 Стасюк Тарас Миронович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Боднарчук Роман Мирославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Мазур Ірина Михайлівна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Медведєв Андрій Михайлович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Капітан Іван Михайлович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Федорів Богдан Михайлович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Костриба Руслан Михайлович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Євченко Владислав Олегович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Романіка Володимир Олександрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Устимчук Олександр Олександрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Курочкін Андрій Олександрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Стрілецька Галина Петрівна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Кулюшин Василь Петрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Гула Андрій Степанович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Яворський Олег Степанович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Наумець Андрій Степанович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Красняк Олег Степанович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Дронів Руслан Степанович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Салій Олег Теодорович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Тимчишин Оксана Юріївна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Сміх Ярослав Ярославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Сас Михайло Ярославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Савчук Василь Ярославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Клюфінський Назар Ярославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 1 Пасічняк Іван Ярославович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Марченко Любомир Володимирович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Миронюк Юрій Володимирович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Рак Микола Данилович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Ощипко-Олійник Галина Дмитрівна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Іванків Віктор Дмитрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Бітківський Микола Дмитрович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Сеньків Назарій Євгенович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Качанівський Олег Зіновійович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Сонник Юрій Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Плехтяк Мирослав Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Цибуляк Вадим Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Лаврик Василь Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Рильчук Анатолій Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Плєшко Олег Іванович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Пахолюк Олександр Ігорович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Прадищук Віталія Миколаївна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Настюк Микола Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Вінтоняк Юрій Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Цідило Роман Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Воляк Микола Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Федорук Микола Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Кисилиця Андрій Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Куриндаш Михайло Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Пророчук Роман Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 2 Чередарчук Артем Миколайович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Белей Микола Андрійович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Боднар Мирослав Богданович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Лойко Роман Богданович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Сагайдак Андрій Богданович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Танасійчук Каріна Борисівна Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Лубів Микола Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Вадюк Василь Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Дрогомирецький Тарас Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Остапюк Андрій Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Бойчук Микола Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Кухарський Святослав Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Блєднов Валентин Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Шпарик Сергій Васильович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Чумак Андрій Вікторович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Третьяков Віталій Вікторович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Гутів Віталій Володимирович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Матійчук Богдан Володимирович Управління захисту економіки в Івано-Франківській області
31.08.16 11:00 Клас 3 Левицький Тарас Олегович Карпатське управління кіберполіції
31.08.16 11:00 Клас 4 Маріяш Олександр Романович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 11:00 Клас 4 ГОБРЕЙ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ Управління інформаційного забезпечення
31.08.16 11:00 Клас 4 Кропивницька Лілія Василівна Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 11:00 Клас 4 Хапіцький Сергій Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 11:00 Клас 4 Дзібій Роман Іванович Підрозділи ГУНП
31.08.16 11:00 Клас 4 Бурко Олексій Анатолійович Підрозділи ГУНП
31.08.16 11:00 Клас 4 Васкул Василь Антонович Підрозділи ГУНП
31.08.16 11:00 Клас 4 Озарків Ігор Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 11:00 Клас 4 Черепій Руслан Ігорович Підрозділи ГУНП
31.08.16 11:00 Клас 4 Кавацюк Тарас Васильович Підрозділи ГУНП
31.08.16 11:00 Клас 4 Муканов Ігор Анатолійович Підрозділи ГУНП
31.08.16 11:00 Клас 4 Безклубець Руслан Анатолійович Підрозділи ГУНП
31.08.16 11:00 Клас 4 Романів Дарина Василівна Підрозділи ГУНП
31.08.16 11:00 Клас 4 Дуда Мар’яна Анатоліївна Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 11:00 Клас 4 Діян Іван Богданович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 11:00 Клас 4 Шелемех Тарас Богданович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 11:00 Клас 4 Лазаренко Андрій Богданович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 11:00 Клас 4 Гладкий Василь Богданович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 11:00 Клас 4 Белей Петро Богданович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 11:00 Клас 4 Гузійчук Ігор Богданович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 12:00 Клас 1 Семеняк Ганна Василівна Коломийський відділ поліції (м. Коломия)
31.08.16 12:00 Клас 1 Іванишин Оксана Василівна Коломийський відділ поліції (м. Коломия)
31.08.16 12:00 Клас 1 Грицюк Іван Дмитрович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)
31.08.16 12:00 Клас 1 Гаврилюк Олександр Дмитрович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Кітлярук Володимир Дмитрович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Цвірюк Віталій Дмитрович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Віндик Олександра Іванівна Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Гріздак Іван Іванович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Костюк Володимир Володимирович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Россоха Руслан Володимирович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Рубаняк Євген Володимирович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Павлюк Володимир Богданович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Руданець Іван Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Глібчук Микола Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Ткачук Іван Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Кутецький Михайло Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Драган Андрій Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Мойсик Іван Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Кобзар Андрій Володимирович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Фокшанський Віталій Григорович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 1 Фуштей Любомир Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 1 Кріцак Назар Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 1 Штерцель Василь Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 1 Гоцанюк Степан Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 1 Волочій Василь Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 2 Демків Леся Дмитрівна  
31.08.16 12:00 Клас 2 Раковецька Іванна Василівна Управління інформаційного забезпечення
31.08.16 12:00 Клас 2 Лубів Христина Василівна Управління інформаційного забезпечення
31.08.16 12:00 Клас 2 Бичик Людмила Василівна Управління інформаційного забезпечення
31.08.16 12:00 Клас 2 Костюк Марина Василівна Управління інформаційного забезпечення
31.08.16 12:00 Клас 2 Кобзей Василь Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 2 Росоха Віталій Вікторович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 2 Литвак Наталія Володимирівна Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 2 Гаврилів Юрій Віталійович Підрозділи ГУНП
31.08.16 12:00 Клас 2 Головатюк Руслан Вікторович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 12:00 Клас 2 Куриляк Володимир Володимирович Підрозділи ГУНП
31.08.16 12:00 Клас 2 Костюк Володимир Степанович Підрозділи ГУНП
31.08.16 12:00 Клас 2 Мільковський Микола Леонідович Підрозділи ГУНП
31.08.16 12:00 Клас 2 Тарасюк Геннадій Володимирович Підрозділи ГУНП
31.08.16 12:00 Клас 2 Сауляк Михайло Володимирович Підрозділи ГУНП
31.08.16 12:00 Клас 2 Соболевський Роман Володимирович Підрозділи ГУНП
31.08.16 12:00 Клас 2 Гандзюк Інна Василівна Апарат
31.08.16 12:00 Клас 2 Петришин Сергій Михайлович Апарат
31.08.16 12:00 Клас 2 Зузук Назарій Володимирович Підрозділи ГУНП
31.08.16 12:00 Клас 2 Винник Іван Богданович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)
31.08.16 12:00 Клас 2 Кащук Микола Вікторович Апарат
31.08.16 12:00 Клас 2 ГОНЧАРОВ АНТОН Вікторович Апарат
31.08.16 12:00 Клас 2 Рішко Михайло Михайлович Апарат
31.08.16 12:00 Клас 2 Гладишев Володимир Михайлович Апарат
31.08.16 12:00 Клас 2 Федорів Зиновій Михайлович Апарат
31.08.16 12:00 Клас 3 Микитеєк Юрій Васильович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)
31.08.16 12:00 Клас 3 Іванишин Василь Васильович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)
31.08.16 12:00 Клас 3 Бойчук Роман Васильович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)
31.08.16 12:00 Клас 3 Данилюк Іван Васильович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)
31.08.16 12:00 Клас 3 Головатчук Олег Володимирович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)
31.08.16 12:00 Клас 3 Коцофрук Тарас Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 3 Чорнокниш Мирослав Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 3 Кречуняк Василь Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 3 Пататюк Андрій Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 3 Прокоп’юк Василь Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 3 Пататюк Василь Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 3 Шулепа Вікторія Богданівна Косівський відділ поліції (м. Косів)
31.08.16 12:00 Клас 3 Савчин Христина Василівна Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 3 Кінаш Володимир Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 3 Яремчук Іван Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 3 Цимбалюк Василь Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 3 Голіней Михайло Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 3 Максимюк Ростислав Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 3 Петруняк Назарій Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)
31.08.16 12:00 Клас 3 Юрчишин Олег Вікторович Калуський відділ поліції (м. Калуш)
31.08.16 12:00 Клас 3 Олійник Дмитро Васильович Апарат
31.08.16 12:00 Клас 3 ЦИПЕРДЮК ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ Апарат
31.08.16 12:00 Клас 3 Глебів Андрій Васильович Апарат
31.08.16 12:00 Клас 3 Плаксій Ольга Богданівна  
31.08.16 12:00 Клас 3 Бучковський Валерій Валерійович Калуський відділ поліції (м. Калуш)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Бойчук Руслан Богданович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Приймачук Любомир Богданович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Федорищак Іван Васильович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Скрипник Іван Васильович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Паланюк Василь Васильович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Том’юк Юрій Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Радиш Сергій Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Юрковський Володимир Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Кіщук Іван Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Загірняк Олександр Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Бойчук Іван Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Габорак Микола Васильович Косівський відділ поліції (м. Косів)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Середюк Микола Борисович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Охрим Тетяна Василівна Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Пирожук Наталія Василівна Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Бадула Вадим Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Долинський Андрій Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Ільків Іван Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Чіх Василь Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Бойко Любомир Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Кікірадзюк Василь Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Турчиняк Василь Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Жигалюк Роман Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Чепеняк Василь Васильович Калуський відділ поліції (м. Калуш)  
31.08.16 14:30 Клас 1 Стрільчук Марія Василівна Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 2 Шіляк Олег Богданович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 2 Устинська Зореслава Богданівна Управління інформаційного забезпечення  
31.08.16 14:30 Клас 2 Бочкова Інна Богданівна Управління інформаційного забезпечення  
31.08.16 14:30 Клас 2 Костюк Богдан Богданович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 2 Полоз Жанна Василівна Косівський відділ поліції (м. Косів)  
31.08.16 14:30 Клас 2 Гереджук Іван Васильович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 2 Геник Андрій Ігорович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Кіщук Сергій Васильович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Семків Віталій Васильович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Ясуник Василь Васильович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Лубів Василь Васильович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Савчин Василь Васильович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Остапюк Віталій Богданович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Гоголь Андрій Богданович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Юхман Ольга Вікторівна Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Родчук Іван Михайлович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Черній Тетяна Володимирівна Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Шевців Іван Богданович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Пилипів Володимир Богданович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Олійник Віталій Богданович Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Лайщук Надія Зіновіївна Підрозділи ГУНП  
31.08.16 14:30 Клас 2 Петраш Василь Анатолійович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)  
31.08.16 14:30 Клас 2 Волошин Василь Васильович Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)  
31.08.16 14:30 Клас 2 Долинська Леся Василівна Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)  
31.08.16 14:30 Клас 2 Гошій Діана Василівна Тисменицький відділ поліції (м. Тисмениця)  
31.08.16 14:30 Клас 3 Жолоб Вікторія Богданівна Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 3 Калинюк Віталій Богданович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 3 Кривко Дмитро Богданович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 3 Кікінчук Леся Василівна Косівський відділ поліції (м. Косів)  
31.08.16 14:30 Клас 3 Неільчук Романа Богданівна Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 3 Гоголь Роман Богданович Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)  
31.08.16 14:30 Клас 3 Максимів Андрій Богданович Коломийський відділ поліції (м. Коломия)  
31.08.16 14:30 Клас 3 МОСКВИН ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Кравців Тетяна Анатоліївна Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Линдюк Ольга Василівна Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Шекеряк Наталія Василівна Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Андрусейко Назарій Богданович Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Бандура Іван Богданович Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Белдик Мирослава Василівна Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Сітко Анатолій Васильович Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Гавриш Василь Васильович Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Левченко Володимир Сергійович Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Бойчук Мар’яна Василівна Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Волосянко Роман Богданович Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Залізняк Лілія Богданівна Апарат  
31.08.16 14:30 Клас 3 Романюк Василь Ярославович Взвод дорожньо-патрульної служби  
31.08.16 14:30 Клас 3 Гаврилюк Руслан Богданович Калуський відділ поліції (м. Калуш)  
31.08.16 14:30 Клас 3 Аврошко Олександр Анатолійович Калуський відділ поліції (м. Калуш)  
31.08.16 14:30 Клас 3 Гуцуляк Роман Богданович Калуський відділ поліції (м. Калуш)  
31.08.16 14:30 Клас 3 Максимів Василь Богданович Калуський відділ поліції (м. Калуш)