veloprobig_14.06

 

Всі готуємо велосипеди! Завтра в Івано-Франківську відбудеться масовий велопробіг

Завданнями велопробігу є:
• заявити про право велосипедистів вільно й комфортно пересуватися вулицями міста
• закликати інших мешканців пересідати на цей екологічно безпечний і здоровий вид транспорту
• заявити, що велосипедисти і автотранспорт є рівноправними учасниками дорожнього руху та закликати водіїв авто до взаємоповаги на дорогах міста й за його межами
• довести міській владі, що велосипедистів є багато і що з їхніми правами треба рахуватися, принаймні шляхом встановлення велопарковок у громадських місцях та хоча б мінімальної кількості велодоріжок у центрі міста

До акції може приєднатися кожен бажаючий, хто має велосипед і хоче заявити про своє право комфортно пересуватися на ньому по вулицях міста.

Акція не є комерційним заходом, не передбачає грошових чи будь-яких інших внесків. Пробіг відбудеться за погодженням та при сприянні міської влади.

У Івано-Франківську свято розпочнеться о 09:30 загальним збором велосипедистів на площі навпроти ОДА (вул. Грушевського, 21). Колону велопробігу, яка буде вирушати будуть супроводжувати машини ДАІ.

Старт велопробігу відбудеться о 10:00. Маршрут колони: ОДА → Мельничука → пл.Ринок → Галицька → Василіянок → Гаркуші → Лепкого → Січових стрільців → Чорновола → Сахарова → Бандери → Незалежності → Івасюка → Миколайчука → Симоненка → с.Вовчинець

По закінченню велопробігу, в кінцевій точці маршруту, будуть проводитись любительські змагання крос-кантрі «Вовчинецькі гірки». Під час велопробігу усі вулиці маршруту будуть тимчасово перекриватися працівниками ДАІ і велосипедистами, тому водіям слід заздалегідь визначитись з альтернативними шляхами пересування.

Акція є неполітичною і є проявом доброї волі велогромадськості міста.

Організатори: велоклуб «Вело-Сталкер», Федерація велоспорту Івано-Франківської області, веломагазин-майстерня “ВелоХата”