Результат пошуку зображень за запитом "Льовочкін"

“Заяви про те, що закордонні активи Сергія Льовочкіна заарештовано, не відповідають дійсності. На жоден із його закордонних активів арешт не накладено”, – йдеться в коментарі прес-служби С.Льовочкіна.

При цьому в прес-службі зазначили, що розцінюють заяви В.Рабіновича як частину “мінус”-кампанії, спрямованої проти С.Льовочкіна особисто й “Опозиційного блоку” загалом.

“Мета спонсорів цієї кампанії та самого Рабіновича – отримати вигоду від влади за відволікання голосів від реальної опозиції та від продажу місць у майбутньому списку партії “За життя!” Ми закликаємо критично оцінювати заяви таких політиків, як Рабінович, чия мета – обмовляння політичних противників, які ще вчора були політичними соратниками”, – зазначено в повідомленні.

У коментарі також зазначено, що В.Рабинович у 2014 році потрапив до парламенту, приховавши наявність громадянства Ізраїлю і від колег по “Опозиційному блоку”, і від виборців, “він незаконно має мандат народного депутата України, оскільки це несумісно з наявністю громадянства іншої держави”.

Раніше в понеділок В.Рабінович заявив, що рішенням суду м. Ніцци (Франція) заарештовано нерухомість народного депутата України з фракції “Опозиційний блок” Сергія Льовочкіна. “Французький суд міста Ніцци … на вимогу народного депутата України Вадима Рабіновича заарештував маєтки сімейки Льовочкіних. Причому ці маєтки зазначені разом із вартістю, перший … виявився 40 млн євро, другий – іще 10…”, – повідомив В.Рабінович на прес-конференці

Згідно з копіями відповіді з суду, які оприлюднив В.Рабінович на прес-конференції, Україна є кредитором громадян України С.Льовочкіна та Юлії Льовочкіної (народний депутат, фракція “Опозиційний блок”), які проживають у Сен-Жан-Кап-Феррі, і на маєтки вартістю 40 млн євро і 10 млн євро дозволяється “накласти тимчасові судові позови”.

В.Рабинович також розповів, що останнім часом на нього чинили тиск і погрожували, щоб ці матеріали не набули розголосу. Він також звернувся до Національного антикорупційного бюро, Служби безпеки та Міністерства внутрішніх справ України зробити все, щоб кошти, виведені до Франції, було повернуто до державного бюджету. Він також попросив генерального прокурора Юрія Луценка взяти під контроль цю ситуацію.