«Ці’ю темою я зацікавився ще зі студентських років. Я збирав матеріали, я фотографував, я цікавився. І як результат маємо книжку», – каже автор.

Сама книжка має декілька розділів. Перш за все, це історія заснування міста. Про це пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

«Ми вважаємо, що наше місто молоде, йому десь три з половиною століття. Та реально вона тільки у два рази молодше за Львів. Тому теж має поважну історію», – наголошує Гаркот.

Наступним розділом йде історія розвитку міста у 18-19 ст. Основна увага відведена законодавству Австрії, яке формувало розвиток будівельної галузі на території Галичини, та зокрема міста Івано-Франківська.

Далі йде розділ присвячений модернізму початку 20 ст. Втім, основна увага книжки присвячена архітектурному стилю функціоналізму.

«У зв’язку із тим, що місто змінюється на очах, трансформуються будівлі, було бажання якось зафіксувати споруди цього напрямку такими, якими вони є сьогодні», – додає автор.

У книжці також міститься чимало додатків. Загалом тут представлена понад сотня об’єктив, а місця їх розташування можна знайти на спеціально розробленій карті. Крім того, до деяких споруд навіть вдалося віднайти знайти плани будівель.