img_0872

 3 жовтня обурені люди прийшли на особистий прийом до міського голови Івано-Франківська. Вони розповіли, що вже роками обробляють ці городи і навіть хотіли їх приватизувати та зібрали для цього необхідну документацію, але в їм це так і не вдалося. А зараз їхні городи роздали учасникам АТО, а їм взамін пропонують необроблені ділянки. Про це пишуть Версії з посиланням на ГК.

«Ну, а що я зараз інвалідам війни без руки, без ноги скажу?», – запитав їх мер.

«Є багато городів за цвинтаром, їх ніхто не обробляє, то чому не дасте їх учасникам АТО? Поля пустують, а городи, які ми обробляли 28 років у нас забирають», – обурились люди.

Вони просили міського голову приїхати і подивитися на ті городи, які в них забрали і порівняти з тими, які їм пропонують. Однак Руслан Марцінків відповів, що не зможе, бо не має до цього ніякого відношення. Відтак він доручив начальнику управління земельних відносин Кирилові Обладану та своєму заступнику Олексію Кайді виїхати на місце та врегулювати ситуацію.

«Не один учасник АТО буде співати владі «заповіт», бо мій город підтоплює постійно. На якій підставі в мене забирають город і дають, вибачте, оце г….», – висловив своє невдоволення чоловік, який ще з 1980-х років обробляв город в Опришівцях.

Обладан запевнив, що всім людям, які користувалися цими городами, дадуть ділянки біля дороги. «Ми посунемо вас до дороги, до вул. Коновальця і дамо там вузькі смуги городу. Трошки зміниться конфігурація, але все нормально, треба зрозуміти просто…», – сказав він.

Як пояснив Кирило Обладан, люди не мали на ці городи жодних документів і просто користувалися ними. Оскільки зараз ці ділянки виділили учасникам АТО, то влада запропонує людям альтернативні варіанти. «Ми зарезервували набагато більше шматків землі, ніж реально обробляється. Там на площі 8 га обробляється 12 городів, а ми зарезервували 21 ділянку, тобто ще 8-9 є запасних», – наголосив Обладан та запевнив, що ті люди, які захочуть далі обробляти городи і приватизувати їх, зможуть це зробити.