news-image: В зоні АТО загинув начальник штабу 5-го батальйону територіальної оборони "Прикарпаття" Юрій Баран
 Про це щойно у соцмережі Фейсбук написав депутат Івано-Франківської облради Юрій Романюк.

“Тільки що загинув Прикарпатець – начальник штабу 5-го батальйону територіальної оборони “Прикарпаття” Юрій Миколайович БАРАН. Снайпер поцілив прямо у висок.
Офіцер НЕ мав на собі НІ бронежилету, а НІ каски/шолому. Все віддано лише солдатам. Підрозділ, за наказом командування АТО, кинули на трасі коло Амбросіївки Донецької області. Навколо лісосмуга (“зеленка”). Жодних фортифікаційних або інженерних споруд НЕмає. Бетонних плит НЕмає. Мішків з піском НЕмає. Поруч(!!!) в 300 метрах знаходиться база важкого озброєння з танками, БТРами та БМП.  Жодної допомоги сусіди та командування АТО – НЕ надало! Третій день підряд іх обстрілюють з крупнокаліберних кулеметів та мінометів, а бронетехніку проти терористів НЕ пускають. У 5-го батальйона своєї бронетехніки – НЕ має! Тепер, це вже питання до командування АТО!!! Чому брехали, що вони будуть в третьому ешелоні? Хто за ЦЕ відповість?
Знову чергова зрада і здача позицій? Підставили “бандерівців” на цинічне знищення???
Зараз розпочинаємо пошук командування АТО і вияснення відносин! Де каски? Де бронежилети? Де підтримка технікою?” – написав депутат.