nizh

Мертву пенсіонерку, яка мешкала сама, виявила сусідка. Про трагічну подію вона розповіла сільському голові, а той зателефонував у міліцію, повідомляє КУРС з посиланням на УМВС в Івано-Франківській області.

Працівники райвідділу внутрішніх справ, які невдовзі вже були у гірському селі, з першочергового огляду місця події зрозуміли, що зловмисник намагався приховати сліди скоєного. Що ж до його особи, то встановити її вдалося за якийсь час в результаті опитування односельців загиблої. Таким чином правоохоронці отримали підстави підозрювати у вчиненні вбивства 53-річного місцевого чоловіка, який час від часу навідувався до одинокої пенсіонерки. Але затримати його відразу ж не було можливості, оскільки він не має певного місця проживання. Утім, й довго переховуватися лиходієві не довелося. Посеред ночі верховинські міліціонери спільно з оперативниками з обласного управління міліції зуміли вистежити чоловіка та затримати його у лісовому масиві неподалік села, де було скоєно особливо тяжкий злочин.

Затриманий спочатку заперечував свою причетність до насильницької смерті жінки, але під тиском доказів, пред’явлених йому правоохоронцями, змушений був зізнатися в тому, що накоїв. З’ясувалося, що напередодні увечері між ним та загиблою виник конфлікт. Обоє вони вже були напідпитку, тож контролювати емоції та вчинки, як виявилося, не змогли. В якийсь момент гість вхопив кухонного ножа та заподіяв господині помешкання смертельні ножові поранення. Відтак він заховав знаряддя вбивства, трохи поприбирав у кімнаті, де воно сталося, та поспішив утекти.

За фактом скоєння злочину розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). За його вчинення верховинцю загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.