Однією з найбільш видовищних стала категорія з жіночого бодіфітнесу – вельми модного і актуального напрямку в спорті. Програма бодіфітнесу включає в себе не лише заняття в тренажерному залі з кардіо-розминку, але й спеціальний раціон харчування, який покликаний розігнати обмін речовин, сприяти зникненню жирових відкладень і нарощуванню такої актуальної тут м’язової маси.

 

 

Бодіфітнес тренування, як і в інших видах спорту, припускають поступове збільшення навантажень. Власне, результати тренувань могли оцінити франківчани та гості міста, які спостерігали в обласній філармонії перший чемпіонат області з бодібілдингу.

 

Бодіфітнес і бодібілдинг схожі між собою – вони припускають нарощування м’язової маси, яке може відбуватися як за допомогою спеціального харчування, насиченого білками, так і за допомогою спеціальних препаратів (протеїнових коктейлів і т. д.).

 

Серед особливостей цього спорту можна відзначити те, що вага не має ніякого значення: спортсменки змагаються виключно в ростових категоріях. При цьому оцінюється кількість розвиненої мускулатури і пропорції тіла. Як і в фітнесі, тут існує всього чотири позиції: фронтальна, спиною, а також правим і лівим боком. Зрозуміло, ніякої довільної програми цей вид змагань не передбачає.