Десятки людей вийшли, щоб привернути увагу громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування до спроби незаконного відкриття медичного закладу.  Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Йдеться про відкриття наркологічної клініки в селі Угорники по вулиці Повстанців, 6А.

Громада категорично проти такого роду закладу. Люди стоять з плакатом “Угринів – не реабілітаційний центр”.

Атаманчук Любов Зіновіївна, сільська голова Угорників запевняє, що це приватне підприємство і ніхто не повідомляв, якого роду буде заклад.

“Приватна власність повинна бути узгоджена з представниками місцевої влади та громадськістю. Підприємець зобов’язаний повідомляти про те, якого роду діяльністю буде займатися. Тим паче, що це не якийсь черговий магазин, а наркологічний центр”, – пояснює вона.

Місцевий священик, отець Юрій Трухан, закликає прийняти рішення щодо закладу мирно.

“Центр має добрий намір, душевно хворим людям потрібна допомога і я особисто готовий з такими особами спілкуватися, але заклад не повинен знаходитися у житловій зоні”, – коментує він.

Варто зазначити, що власниці реабілітаційного центру, Шліхутки Ірини Іванівни, наразі немає і невідомо, коли з’явиться.

До людей вийшов представник центру Сергій Гладкомаз. Каже, його діяльність законна, адже договір оренди на приміщення уклав згідно вимог.

До слова, на акцію прибули представники Муніципальної варти та депутати і активісти від ВО “Свобода”.

Присутні прийняли резолюцію, в якій вимагають від центру виїхати з Угорників. А місцеву владу – перевірити законність його можливої появи в приміському селі.