Результат пошуку зображень за запитом "алкоголь неповнолітні"

09 листопада 2016 року близько 18.00 год. активістами було помічено, як неповнолітньому продали декілька пляшок алкоголю, тож громадяни викликали поліцію.

“Там дітям продали повний пакет, як то кажуть, шампанське, коньяк, цигарки. Одному 16, а іншому 17 років. Це зафіксовано у райвідділі. Про це складений протокол. Це заправка “WOG”, село Смодне. Там діти після дискотек, приїжджають туди і робляит собі другу дискотеку. Розумієте. Там і алкоголь і цигарки. Працівники були в паніці. Пояснити нічого не могли. Це вже другий випадок. Першого разу наші активісти дзвонили на гарячу лінію. Але через півроку ми зафіксували це документально. Будемо контролювати, щоб їм був штраф за це однозначно”, – каже місцевий мешканець Микола Мицкан.

Прикарпатець каже, що таке порушення законодавства на тій автозаправці трапляється доволі часто.

“Дітям продають спиртні напої та цигарки. Скільки я там не заправляюся, то постійно таке трапляється – пиячуть діти 15-17 років. Є складений протокол правоохоронцями і свідків там теж було багато”, – додав активіст.

У Косівському відділі поліції підтверджують інформацію про продаж тютюнових виробів та алкогольних напоїв неповнолітньому.

“09.11.2016 працівниками відділу превентивної діяльності Косівського відділу поліції під час проведення оперативно-профілактичних заходів виявлено факт продажу тютюнових виробів та алкогольних напоїв неповнолітньому. На працівника закладу торгівлі складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 156 ч. 2 КУпАП”, – йдеться на сторінці Косівської поліції у соцмережі Фейсбук.

Додамо, штраф згідно зі ст. 156 КУпАП скаладає від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 грн. до 1700 грн.).

Версії намагалися з’ясувати інформацію про цю подію у керівництва автозаправного комплексу “WOG” в селі Смодна Косівського району. Проте, посадова особа, яка б мала контролювати роботу заправної станції, пояснювати ситуацію не захотіла.

“Ви знаєте, я не прес-служба я не прес-секретар компанії “WOG”, так що нічого коментувати я вам не збираюся”, – зазначила Тетяна Руденко начальник автозаправного комплексу “WOG” в селі Смодна Косівського району.