Про це повідомили активісти через соціальні мережі:

“Ось на що спроможні “діти” другого класу! Адреса проживання дитини-вбивці : Пасічна…

Було двоє прекрасних діточок, які чекали свого щасливого дня, коли їх заберуть в сім’ю, але одне з них так і не дочекалося….
Воно померло в жахливих муках від людьських дитячих рук, зовсім саме та нікому не потрібне!

е! Скажіть, якщо таке створіння, яке лише в другому класі, вже вбило, що буде далі? Серед кого ми живемо? Як можна взагалі спокійно жити серед таких паскуд?
Дякую Наталі, яка старалась йому допомогти, але не встигла…
Наталя та Іра Томків опікувалися цуценятами, зробили тимчасовий дім для них, будку, утеплили її та годували кожного дня.
Я була шокована, коли мені поступив дзвінок, де я почула плач з словами : “Діти розірвали цуценя”!
Я декілька раз перепитала, як розірвали, тобто розірвали??? І поки я сама це не побачила, доти не могла собі уявити цю картину!
Ми не встигли надати хоч якусь допомогу цьому маляті, воно загинуло буквально в нас на руках, все що ми змогли зробити, це попросити вибачення у неї та в кінці забрати з того жахливого місця де її залишили помирати, і похоронили. Боже пробач нас, тепер тобі не болить, тепер ти в значно кращому світі, де тебе всі будуть любити та ніколи не скривдять!

Саме страшне, що там залишилось ще одне цуценя, сестричка нашої красуні, вона дуже сумує відмовляється від їжі, та налякана сидить в будці з якої навіть не вилазить! З нею може повторитись така ж страшна історія! Будь ласка, допоможіть з перетримкою, терміново!!!! 0959112752

Тут фото до і після смерті чорнявої красуні…”