Прокурор серйозно зачепив автомобіль мешканців Коломийщини, які, на щастя, залишились живими. В автомобілі були малолітні діти.

Потерпілі кажуть, що сам прокурор втік з місця аварії. А через деякий час на місце події приїхав його батько, привів свою невістку. Батько теж колишній працівник міліції. Раніше він працював начальником у кадрах Коломийського РВ, зараз на пенсії.

Його невістка, дружина Олега Вишиванюка стверджувала, що вона була за кермом і втекла, бо нібито перебувала у шоковому стані.

Проте, в поліції цю версію ще досліджують.

«21 серпня о 22.30 год. У селі Іванівці Коломийського району сталося зіткнення двох транспортних засобів. Хто ж перебував за кермом наразі поліція проводить додаткову перевірку, оскільки покази свідків розійшлися. Тому поліція викликає учасників аварії до себе у відділок і люди будуть надавати детальну інформацію і буде з’ясовано, хто ж перебував за кермом автівки», – каже спікер нацполіції Мирослава Белдик.

«Я особисто у цю версію не вірю і думаю, що ні одна адекватна людина теж не повірить. На мій погляд, типова нестандартна ситуація. Прокурор в’їхав ймовірно у стані алкогольного сп’яніння, про що не на камеру говорили свідки, що нібито його було замічено у якомусь барі. Потрапив у ДТП, пробував втекти, автомобіль, скажемо так, його підвів, він не зміг втекти на своєму автомобілі. Залишив авто і втік. Потім прийшла вже його дружина, яка вже сказала, що вона нібито перебувала за кермом. Якось проводила там міліція ці дії по оформленню ДТП. Ну скажемо так, жінку прокурора так і не освідчили, освідчили тільки водія автомобіля, який постраждав. Спочатку з цим водієм пробували договоритися, але коли побачили всі ушкодження, то сказали, що таких грошей не мають.

Після того, як пішов розголос події, з водієм автомобіля, який постраждав зв’язався батько прокурора і вони відшкодували більшу частину ремонту. Водій зустрічався в Івано-Франківську, я так зрозумів, з керівництвом Івано-Франківської прокуратури, писав певні пояснення.

Він мені повідомив, що матеріальних претензій не має до прокурора, але свою заяву про те, що він бачив, що втікав саме чоловік, а не жінка з місця ДТП і свідки, які заявляли про це забирати він назад не буде. Він пробував говорити з людьми, які живуть в тому селі. Не на камеру вони кажуть, що бачили як втікав прокурор особисто, але на камеру всі бояться говорити, свідчити бояться», – розповів журналіст Віталій Мацьоцький.