pobyttja

В повідомленні зазначається, що очільник району велику увагу присвятив статті “Роздержавлення по-верховинськи (відкритий лист)”, який сайт «Верховина» передрукував із «Змісту».

Журналісти інформаційного ресурсу «Верховина» зазначають, шо на їхню адресу не надходило жодних спростувань та офіційних пояснень від голови РДА.

Також працівники сайту зазначили про ще деякі аспекти, з якими вони змушені стикатися у своїй роботі.

«Варто зазначити, що останнім часом на адресу сайту рідного міста почастішали погрози з приводу тих чи інших публікацій. Окремі з них залишають аноніми у своїх коментарях.

До уваги невдоволених!
Адміністрація сайту рідного міста вважає за необхідне нагадати два яскраві приклади, де керівники організацій миттєво відреагували на розміщену інформацію. Один із них щодо публікації: “У Дземброні масово вирубують ліс. Верховинці говорять про мородерство” + офіційна ВІДПОВІДЬ, інший – “Їжджу, як хочу…” + офіційна ВІДПОВІДЬ.
Таку реакцію керівників можна вважати зразковою. Ми вдячні кожному із них за розуміння!
І наостанок, хочемо згадати ситуацію, коли голова РДА проігнорував наші запитання з нагоди 100 днів його роботи.
Як відомо нам з неофіційних джерел, окремі керівники не вважають інтернет-портал Верховини таким, з ким потрібно вести конструктивний діалог. Навіть більше, окремі активісти Майдану (прізвища з етичних міркувань вказувати не будемо) застерігають своїх побратимів та друзів від будь-якої співпраці із сайтом», – пишуть журналісти сайту «Верховина».