будинок Насалика

“Обозреватель” звернув увагу на заявлену міністром вартість нерухомості: 560-метровий особняк в Конча-Заспі за 50 тисяч гривень ($2 тис.) – це фантастика.

До слова, на момент придбання (2003 рік) будинок коштував 5, 73 млн гривень (за курсом на той момент – $ 1,075 млн), пишуть Версії.

будинок Насалика - декларація

Дані з декларації міністра

будинок Насалика

Дані з реєстру майнових прав

будинок игоря Насалика пгт.Козин

Будинок Насалика – фото з дрона

будинок Насалика Козин

Будинок на Google Maps

Особняк розташований в елітному котеджному містечку “Золоті ворота” в смт. Козин Обухівського району Київської області – в 25 км від столиці. Це закрита територія площею близько 38 га.

котеджне містечко Золоті ворота в смт. Козин

В’їзд на територію “Золотих воріт”: чужих не пускають.

Як повідомляв “Обозреватель”, Ігор Насалик також має три земельні ділянки в Київській області площею 1200, 1510, 370 кв. м, а також ділянку площею 126 тис. кв. м в Івано-Франківській області. Дружина міністра, громадянка Росії Гузя Насалик, володіє офісом в Києві площею 129,70 кв. м.

Нагадаємо, чиновник Насалик кілька років займався підприємницькою діяльністю та свої багатомільйонні статки неодноразово офіційно декларував.

Так, згідно біографічної довідки Насалик з травня 1995 року по травень 1997 року був президентом промислово-виробничої корпорації «Техноінвестцентр». А з травня 1997 року по березень 1998 року очолював промислово-виробничу корпорацію «Техно-Центр».

“Я займався бізнесом з 1990 по 1998 роки. І у мене була одна із найбільших фірм в Україні. Всі свої статки я отримав до 1998 року”, – сказав міністр в коментарі Depo.ua, пишуть Версії.

Насалик тоді запевнив, що коли став народним депутатом, то не займався ніякою господарською діяльністю, а останню свою фірму продав у 2003 році.