Результат пошуку зображень за запитом "дитсадок"

Прикрий інцидент стався в Торговицькому НВК ще 6 червня, а набув усеукраїнського розголосу аж тепер. Мама Дмитрика Оксана Величко стверджує, що її дитину била вихователька Любов Новосельська.

Як доказ представляє аудіозапис із телефону, який вона зашила в кишеньку одягу хлопчика. Вихователь, своєю чергою, розповідає, що прийшла того дня вперше до групи, хлопчик справді був не вельми послушним, та вона його не била. Така коротка фабула. Сьогодні «Край» побував у садочку, а також поспілкувався з учасниками неприємного випадку. На короткому відео всі сторони, – повідомляє  Газета “Край”.

Била чи не била – ось у чому питання. І відповідь, судячи з резонансу, цікавить громадськість. Прикрий інцидент стався в Торговицькому НВК ще 6 червня, а набув усеукраїнського розголосу аж тепер. Мама Дмитрика Оксана Величко стверджує, що її дитину била вихователька Любов Новосельська. Як доказ представляє аудіозапис із телефону, який вона зашила в кишеньку одягу хлопчика. Вихователь, своєю чергою, розповідає, що прийшла того дня вперше до групи, хлопчик справді був не вельми послушним, та вона його не била. Така коротка фабула. Сьогодні «Край» побував у садочку, а також поспілкувався з учасниками неприємного випадку. На короткому відео всі сторони, деталі та коментарі читайте в газеті.Дякуємо за допомогу в роботі Вікторія Ковцун і ТРК "Карпати"

Posted by Газета "Край" on Tuesday, July 11, 2017