http://img.viva.ua/pictures/uploads/images/IMG_2527.JPG

Згідно з результатами онлайн і смс-голосування серед читачів журналу Viva! і сайту viva.ua, переможцем в номінації «Найкрасивіший чоловік» став харизматичний ведучий тревел-шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров, а переможницею в номінації «Найкрасивіша жінка» – зіркова тренер «Голос країни 7» Тіна Кароль. Про це пишуть Версії з посиланням на 1+1.

http://img.viva.ua/pictures/uploads/images/IMG_2510(1).JPG

Для ведучого «1+1» Дмитра Комарова це перша перемога на церемонії «Viva! Найкрасивіші», в той час, як Тіна Кароль вже двічі ставала володаркою титулу «Найкрасивіша жінка» – у 2008 і 2009 році.

При цьому зірковий тренер «Голос країни 7» скромно зауважує: “Так, я дівчина харизматична, але красунею себе назвати не можу. У наш час взагалі стерлися межі краси. Думаю, для співачки важливо, щоб просто пісні були хороші”.

Зауважимо, що за звання «Найкрасивішої» і «Найкрасивішого» у 2017 році боролося понад сто номінантів. Серед них – відомі діячі культури, зірки шоу-бізнесу, спорту, театру і кіно, телеведучі, хореографи, які за останні кілька років продемонстрували видатні досягнення у творчості та соціальному житті країни.

Телеверсію церемонії «Viva! Найкрасивіші 2017» транслюватимуть 26 березня о 23:30 на телеканалі «1+1».

http://img.viva.ua/pictures/uploads/images/IMG_2519(1).JPG