Українська співачка Тіна Кароль одна з перших відчула безвіз. Вчора співачка прилетіла в Ригу, щоб дати прес-конференцію, присвячену її майбутньому сольному концерту в Юрмалі 10 липня в концертному залі “Дзінтарі”. Про це пишуть Версії з посиланням на Сегодня.

У зв’язку з тим, що опівночі 11 червня українці отримали право на безвізовий в’їзд до країн Євросоюзу, латвійська преса поцікавилася у зірки, як вона перетинала кордон, і як, на її думку, безвіз вплине на майбутнє жителів України.

“Сьогодні ми випробували на собі безвізовий режим. Візу ніхто не шукає, з документів подивилися тільки страховку, і запитали про мету візиту. Сказала, що я співачка і у мене сьогодні багато інтерв’ю”, – поділилася першими враженнями Тіна Кароль на прес-конференції в Ризі .

Латвійську пресу також цікавила думка співачки, наскільки зміни візового режиму важливі для простих жителів країни.

“Ви знаєте, скільки відсотків жителів України не були за кордоном? Більше 60%. Уявляєте, що для них означає безвіз? Це як ніби зняли “залізну завісу”. Більшість вважає, що скрізь живуть так само, як у нас, але це не так. Безвіз багато значить для українців. Мені здається, що це важливий крок до внутрішньої свободи, це те, що є у вас. Я б дуже хотіла, щоб жителі України були щасливими людьми “, – відповіла Кароль.

В ході поїздки в Юрмалі, Тіна Кароль відвідала кілька радіостанцій і дала телеінтерв’ю 7 Латвійському каналу.

Кароль також прогулялася по центральній вулиці Риги до Статуї Свободи, охоче фотографувалася з прихильниками, які в свою чергу діляться фотографіями із зіркою на своїх сторінках в соціальних мережах.

Нагадаємо, Тіна Кароль виступить в Юрмалі 10 липня в концертному залі “Дзінатрі”, на сцені якого 12 років тому перемогла на конкурсі “Нова хвиля”. А восени Тіна Кароль відправиться в тур по Україні з прем’єрою сольної програми “ТІНА”. Співачка дасть 55 концертів в 35-ти містах України. У Києві Кароль дасть п’ять сольних концертів поспіль в Національному Палаці “Україна” 29, 30, 31 жовтня та 1, 2 листопада 2017 року.

Читайте також:

На Прикарпаття із концертом завітає Тіна Кароль

Фанатка зробила на руці неймовірне татуювання із зображенням зіркової франківчанки Тіни Кароль (фото + відео)

Тіна Кароль прокоментувала залицяння від відомого актора (відео)

Тіну Кароль підловили у пікантному вигляді (фото)

Тіну Кароль запідозрили в пластичній операції (фото)