Результат пошуку зображень за запитом "Тіна кароль інтонації"

Співачка Тіна Кароль оновила свій Viber Public, опублікувавши ескізи нарядів для всеукраїнського туру “Інтонації” над яким працювала стиліст Світлана Марсон. Про це пишуть Версії з посиланням на Сегодня.

На концертах співачка демонструє ефектні і сексуальні образи.
У концертному гардеробі артистки –  пальто з органзи, металева золота “кольчуга”, костюм фехтувальниці, розшитий топ і легінси.

Нагадаємо, Тіна Кароль дасть сім сольних концертів поспіль в Національному палаці “Україна”. Сьомий концерт Тіна оголосила благодійним.

Всеукраїнський тур Тіни Кароль на підтримку нового альбому “Інтонації” став наймасштабнішим за всю історію української поп-музики. Співачка виступить у 35 містах України, а кількість концертів вже перевищило число 55, яке було заявлено раніше. Крім Києва, додаткові концерти оголошені в Ужгороді, Харкові та Дніпропетровську.

У Києві Тіна виступить 29, 30, 31 жовтня, 1 і 2 листопада. Додатковий шостий концерт відбудеться 29 жовтня о 16:00, а Благодійний сьомий концерт відбудеться 1 листопада о 16:00. У концерті бере участь балет Kozar Dance Theatre під керівництвом хореографа-постановника Василя Козаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

“Шикарне декольте”, – франківчанка Тіна Кароль викликала захоплення звабливими світлинами (фото)

Результат пошуку зображень за запитом "Тіна кароль інтонації"