Результат пошуку зображень за запитом "франківчанка тіна кароль"
Аналітики білетного сервісу дослідили популярність українських музичних виконавців за кількістю проданих квитків на їхні концерти, визначивши Топ-10 «трударів естради», – пишуть Версії з посиланням на Karabas.com.

У цьому році відбулося вже понад 1000 концертів українських гуртів та виконавців, які пройшли по 57 містам. Деякі артисти брали числом і масштабом, організовуючи велику кількість виступів, інші ж, працювали «точково», при цьому збираючи стадіони і великі концертні зали. Так, наприклад, Тіна Кароль провела протягом цього року майже 50 концертів — рекордний показник серед українських виконавців, але за кількістю проданих квитків вона займає лише третє місце серед «трударів естради».

Перше місце безкомпромісно утримує Океан Ельзи, які збирали у цьому році стадіони в різних куточках України. Слідом за ним йде Іван Дорн, який відіграв Randorn Tour 2016. У Топ-10 також входять НеАнгели, The Hardkiss, Олег Вінник, Время и Стекло, Бумбокс, Потап і Настя, ВВ. Всього на першу десятку виконавців доводиться майже 25% від кількості проданих квитків на виступи українських виконавців.

Топ-25 українських виконавців за кількістю куплених квитків в поточному році:

 1. Океан Ельзи
 2. Іван Дорн
 3. Тіна Кароль
 4. НеАнгели
 5. The Hardkiss
 6. Олег Вінник
 7. Время и Стекло
 8. Бумбокс
 9. Потап і Настя
 10. ВВ
 11. LOBODA
 12. Ірина Білик
 13. Jamala
 14. Антитіла
 15. Оля Полякова
 16. Фрістайл
 17. Макс Барських
 18. Be My Guest
 19. Pianoбой
 20. Сергій Бабкін
 21. Лісапетній Батальйон
 22. Віра Брежнєва
 23. MONATIK
 24. Onuka
 25. Друга Ріка

У статистиці враховувалися тільки сольні концерти на території України.