Нагадаємо, на початку січня українська співачка Тіна Кароль виступила у Львові з неймовірною різдвяною програмою – ” Різдвяна історія “. Після перегляду 14-хвилинного відео з концерту, зірка отримала безліч схвальних коментар з усього світу, Про це пишуть Версії з посиланням на  Ukr.Media.

За мотивами “Різдвяної історії” співачка написала книгу, куди ввійшли відомі щедрівки та колядки України, а також ноти для їх виконання. Книга сповнена різноманітних яскравих ілюстрацій і вже знаходиться у продажу з Дня Святого Миколая.

Презентувала своє творіння Тіна Кароль 19-го грудня у столичному бутіку Луї Віттон. Вартість книги становить 195 гривень і складається з 52 сторінок.

Цікаво те, що таким чином Тіна Кароль вирішила взяти участь у благодійному проекті. Кілька років тому нею був заснований фонд “Полюс тяжіння”, який спрямований на те, щоб допомагати дитячим онкологічним центрам в областях і передмістях України. Відповідно, купуючи “Різдвяну історію” собі або в подарунок, кожен зробить добро для дітей.

Тіна Кароль в одному зі своїх останніх інтерв’ю зізналася, що поставила свої національні інтереси вище фінансових . Всім відомо, що українські зірки, незважаючи на складну політичну ситуацію між Росією і Україною, все одно їздять до росіян з концертами, заробляючи при цьому не малі гроші.

Віра Брежнєва, наприклад, бере за один концерт від 20-ти тисяч євро, а Софія Ротару до 40-ка тисяч. Замість цього Тіна Кароль пробила собі дорогу в українському шоу-бізнесі. За цей рік, зізналася співачка, вона відіграла 97 концертів.

Читайте також:

Тіна Кароль розплакалась на своєму передріздвяному концерті у Львові (фото + відео)

Різдвяна історія із відомою франківчанкою Тіною Кароль: 6 колядок для світлого свята (відео)

“Не треба заздрити”, – відома франківчанка Тіна Кароль про чутки щодо збільшення грудей (відео)

Зіркова Франківчанка Тіна Кароль незабаром може отримати звання народної артистки України

Тіна Кароль вразила прихильників світлиною, на якій вона без макіяжу (фото)

Оголена спина та спокусливе червоне плаття: Тіна Кароль презентувала новий кліп (відео)