Результат пошуку зображень за запитом "галичанка фреймут версії"

 Ведуча програми «Новий інспектор Фреймут. Міста» на «1+1» Ольга Фреймут прикрасила обкладинку журналу «Теленеделя». У відвертому інтерв’ю телеведуча розповіла про те, як їй вдалося зберегти прекрасну форму після народження другої дитини – сина Валерія, – пишуть Версії з посиланням на прес-службу телеканалу.

 «Двічі на тиждень займаюся стрейчингом. І безглютенова дієта. Правда, коли у мене зйомки, дотримуватися її складно, але я намагаюся», – каже Ольга.

 Ольга Фреймут зізналася, що народження дітей змінило її ставлення до власної ваги:

 «На терези не ставала давно, але ті речі, які носила до народження сина, мені по розміру. Хоча тепер уже на цьому не настільки зациклена, як раніше. Розумію, що дала дитині життя, а це важливіше, ніж контури тіла».

 Ольга Фреймут зазначає, що, незважаючи на те, що програма «Новий інспектор Фреймут. Міста» ще не вийшла в ефір, вона вже викликала суспільний резонанс. Команда проекту співпрацює з авторитетними міжнародними організаціями та Інститутом соціально-економічних досліджень (ІСЕД), що дозволяє отримувати актуальну інформацію про бюджети міст:

 «У проекті ми вивчаємо міську еліту. Ми знаємо, скільки грошей отримує місто, скільки витрачає. Якщо вірити деклараціям, деякі мери голі й босі – у них немає жодного квадратного метра нерухомості. При цьому живуть в хоромах. Зрозуміло, чому вони на нас зляться».

 Таємні агенти допомагають телеведучій дізнатися подробиці побуту міської еліти, що викликає реакцію місцевої влади.

 «Ми в курсі, на яких машинах наші представники еліти їздять, скільки у кого позашлюбних дітей, хто чия коханка, чия дружина фарбує волосся у місцевому салоні краси, а у чиєї є будинок в Лос-Анджелесі, тому фарбується вона там», – каже Ольга Фреймут.

 Нагадаємо, в проекті «Новий інспектор Фреймут. Міста» Ольга Фреймут з командою експертів проінспектує 8 міст України та оцінить їх за п’ятьма критеріями: освіта, медицина, безпека, харчування, еліта. Телеведуча вкаже на недоліки і дасть пораду, як зробити міста більш комфортними для життя простих українців. Проект «Новий інспектор Фреймут. Міста» стартує на «1+1» в листопаді.