Фото: Ольга Фреймут (bigmir.net)

 У четвер, 20 жовтня, під час зйомок проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста” в Хмельницькому Ольгу Фреймут вдарив директор місцевого м’ясокомбінату, пишуть Версії з посиланням на РБК Україна.

Фреймут избли

Як повідомляє сайт телеканалу 1+1, телеведуча приїхала на м’ясокомбінат “Проскурів М’ясо”, на який неодноразово скаржилися мешканці міста. “Я поїхала на “Проскурів М’ясо”…
Коли ми з командою зайшли всередину, то в якийсь момент злякалися. Свиней не просто вбивають, а катують”, – сказала Фреймут. Вона також розповіла, що на знімальну групу налетів міцний чоловік, почав видирати камери, кричати на неї. Потім чоловік перейшов на підозріло поступливу інтонацію і запропонував ведучій показати все.

Фреймут побили

Ольга повірила. “Чоловік відкрив якусь двері (це був чорний вхід) і сильним ударом у спину виштовхнув мене на вулицю. Потім на наших охоронців напали інші чоловіки, почалася бійка. Наші хлопці прикривали нас і захищали камери”, – зазначила Фреймут.
Від сильного удару у телеведучої залишився великий синяк на спині. Фреймут заявила, що брутальні дії та жорстоке поводження директора м’ясокомбінату тільки підтверджує правдивість нарікань місцевих жителів на підприємство.
“Ніхто не звертав уваги на те, що ми журналісти, і навіть на те, що я жінка, закрили очі… Така реакція персоналу є доказом того, що ми викрили їх беззаконня.
Хотілося б, щоб директор комбінату був покараний”, – наголосила телеведуча.