Результат пошуку зображень за запитом "Ольга Фреймут"

Вдосконаленням інтер’єру закладу та створенням затишної атмосфери займатимуться дизайнери Олександр та Володимир Юдіни.

Героєм першого випуску реаліті «На ножах-2» стане темпераментний ресторатор з Вірменії на ім’я Мішель, запальний характер якого в поєднанні з непохитною впевненістю у своїй правоті став причиною занепаду його сімейного закладу у Київській області. Ресторан для Мішеля – його мрія і справа життя, проте чоловік не зміг побудувати згуртовану команду, переклавши всі обов’язки шеф-кухаря, офіціанта та посудомийок на своїх рідних та зруйнувавши таким чином теплі сімейні стосунки. Про це пишуть Версії з посиланням на 1+1.

Дружина Мішеля вже 6 років тяжко працює на кухні, наодинці готуючи бенкети на 200 чоловік, тому що через характер ресторатора наймані працівники не затримуються у закладі.

Діма Борисов не тільки дасть герою поради зі свого досвіду керування закладами, але і запропонує йому випробування – відмовитись від позиції тиранічного шефа і самому одягти кухарський фартух. Ольга Фреймут вкаже на недоліки в подачі страв та зовнішньому вигляді закладу. Та як відреагує емоційний та запальний вірменин на зауваження телеведучої, стане відомо вже сьогодні ввечері.

За 5 днів команда проекту «На ножах-2» проведе повний аналіз роботи закладу і дасть цінні поради, які можуть вивести ресторан на шлях успіху та прибутковості. Та чи зможе тиранічний власник Мішель визнати свої помилки та змінитись заради успіху ресторану його мрії та теплих сімейних стосунків?
Прем’єрний випуск другого сезону «На ножах» телеглядачі побачать вже сьогодні ввечері о 22.00 на «1+1».