Навіть на карантині Ірина Федишин продовжує свою музичну кар’єру та випускає нові пісні. Тижнем раніше до Дня Матері співачка презентувала ліричну трек “Подзвони до мами”, а вчора, 22 травня, показала відео на свій сингл, яке з’явилося на офіційному ютуб-каналі зірки.

У кліпі, який був знятий впродовж карантину, Ірина Федишин показала емоції людей, які телефонують до своїх матерів та зізнаються, що люблять їх. Чуттєві слова викликали різну реакцію у неньок, проте ледь не кожну з мам довели до сліз. Доньки та сини також не стримували своїх справжніх відчуттів, пишуть Версії з посиланням на 24 Канал.

Ця пісня не тільки про те, що материнська любов найбільша у світі, але й про те, щоб ми не забували приділяти увагу своїм найріднішим. Сподіваюся, що це відео буде надихати людей не забути подзвонити своїм мамам,
– наголосила співачка.

Сама ж Ірина Федишин постала на відео у ніжній сукні світло-рожевого кольору з поясом, якиий підкреслив її струнку фігуру та тендітну талію. Виконавиця позувала з вишуканою укладкою – легкими кучерями. Вона підтримувала героїв свого кліпу під час телефонної розмови на знімальному майданчику та, зворушена розмовами, сама зателефонувала своїй мамі пані Лесі.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!