Результат пошуку зображень за запитом "Ольга Фреймут"

– Я не думала, що стільки людей мене люблять, – з посмішкою сказала ведуча Нового каналу, зайшовши у приміщення креативного простору «Часопис», де відбувалася зустріч. Охочих і справді було багато, більше сотні. І попри те, що майстер-клас «Як стати ведучою свого життя» орієнтований більше на жінок, у залі були й чоловіки. Про це пишуть Версії з посиланням на Новий канал.

Присутнім пощастило не лише познайомитися з Ольгою Фреймут, а й стати свідками зйомок третього сезону реаліті «Від пацанки до панянки». Ольга – директорка Школи панянок на проекті, і перед своїми ученицями ведуча поставила відповідальне завдання – прочитати лекцію замість неї.

– Я обожнюю жанр реаліті, – розповіла Ольга Фреймут. – В інших форматних шоу почуваюся не собою. Тому логічно, що у тиждень сім’ї, який ми зараз проводимо у Школі панянок, я запропонувала дівчатам побути мною. Вони забирали мою Злату зі школи, були у мене вдома на чаюванні. Також я планувала, щоб або дівчата, або у них взяли інтерв’ю. Але наш шеф-редактор Олена Кричківська запропонувала кращу ідею. А саме – щоб дівчата самостійно провели майстер-клас.

 

Команда проекту пішла на ризикований крок і познайомила присутніх із п’ятіркою учасниць. Дівчата намагалися порадити, як стати щасливими, побудувати успішну кар’єру та знайти чоловіка мрії.

«Кожному-кожному, особливо дівчинці у дев’ятому рядочку у багряному кардигані та візитерці, з баклажановою помадою на устах, всім, хто спершу не вмістився, усім дякую за вчорашню зустріч. Майстер-клас пацанок на практиці не застосувати, але ви так їх підтримали. До вступу у Школу мої учениці без мату не могли навіть привітатися, а вчора охайною мовою вчили вас жити! Люблю всіх безмежно», – написала після майстер-класу у соцмережах Ольга Фреймут.

Чи вийшло у пацанок замінити ведучу Нового каналу на майстер-класі? Побачите вже скоро. Прем’єра третього сезону «Від пацанки до панянки» – у весняному сезоні 2018 року. А поки що зйомки реаліті тривають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Струнка та приваблива фігура: Ольга Фреймут показала, як змінюються учасниці її проекту “Шалена сушка” (фото)

Світлина від Ольга Фреймут.

Активний ранок:  Ольга Фреймут показала, як проводить час із сином (фото)

Як мстилася своєму першому коханню за зраду Ольга Фреймут? (відео)

“Моїми грудьми користувалися троє дітей”, – Ольга Фреймут прокоментувала свою світлину в сукні з декольте (фото)