Корінні франківки сьогодні нерідко є дружинами відомих в Україні чоловіків. Христина Решетник розповіла виданню з чого почалася і як розвивалася її “зіркова” історія кохання, пишуть Версії з посиланням на 0342.

Корінна франківка Христина Решетник закінчувала місцеву ЗОШ №11. Жінка досі любить приїздити до рідного міста, де проживають її батьки, і вважає Франківськ ідеальним місцем для комфортного життя. З популярним сьогодні телеведучим Григорієм Решетником познайомилася на роботі. Тоді вони обоє будували свою кар’єру на телеканалі “1+1”.

Ще у школі я закохалася в журналістику. На місцевому телеканалі “3 студія” з 13-ти років вела програму “Дітоха”. У випускних класах практикувалася в газеті “Репортер”, в новинах на “3 студії”. Тому який ВНЗ обрати ― навіть не роздумувала. Поїхала до Києва вивчати журналістику в університет Шевченка“, ― пригадує, як починала крокувати до професії мрії Христина.

У шкільні роки франківка була ще й соціальною активісткою — учасницею “Школи рівних можливостей”. Юні люди їздили з соціальними тренінгами по інтернатах і сиротинцях регіону і розповідали дітям про глобальні теми, такі як СНІД, торгівля людьми тощо.

В університеті на студентській лаві також спокійно не сиділося.

Вже на другому курсі я зрозуміла, що потрібна практика. І постукала у двері “плюсів”. Пригадую, як просила дати мені роботу. І за кілька місяців мене офіційно взяли в команду. Було дуже важко поєднувати навчання і професію журналіста, але я впоралася, ― розповідає Христина. ― Саме у стінах телеканалу ми вперше зустрілися з Грішою. Хоча цієї зустрічі насправді могло й не бути, адже ми працювали в різних відділах. Нас звів спільний знайомий ― мій колега з новинної служби і однокурсник Григорія — Олексій Душка. Саме він натякав мені, аби я придивилася до Григорія. Одного дня, коли мала нічне чергування,  запросив поїхати з ним на зустріч. Я не одразу погодилася, не розуміла для чого. Але згодом, все-таки, здалася і не прогадала, адже там і познайомилася з майбутнім чоловіком Грішею. За годину, яку тоді мала в розпорядженні в зв’язку з робочим графіком, ми й закохалися одне в одного. І відтоді ― більше ні на хвилину не розлучалися”.

Зустрічалася пара майже два роки, після яких Григорій Решетник душевно освідчився коханій.

10.10.2010 пара відгуляла весілля в Івано-Франківську.

“В 2013-ому у нас народився син Ванюша. Наразі я перебуваю в декретній відпустці і займаюся його вихованням, хоча вже планую свої проекти, які сподіваюся втілити найближчим часом. Як будь-яка мама, намагаюся дати сину всього по максимуму: з трьох тижнів наш синочок плаває і в свої 4 роки вже показує чудові результати у цьому виді спорту, також займається англійською, з пелюшок слухає класичну музику і добре в ній розуміється. Уже має свої вподобання і смаки“, — розповідає про виховання молодшого Решетника Христина.