Lama_1
Наталя – перша в Україні артистка, яка в 2007 році отримала премію MTV Europe Music Awards в Мюнхені в номінації Best Ukrainian Act. Lama не тільки талановита співачка, але ще і дуже красива, струнка і приваблива жінка. Ми запитали у артистки, в чому ж криються секрети її краси. Про це пишуть Версії з посиланням на ТСН.

Lama_1

В першу чергу, Lama звертає увагу на свій внутрішній світ.

“Мій Зовнішній вигляд – це відображення мого внутрішнього стану. Сенс мого життя – духовний розвиток, щастя і любов. Свій день я розпочинаю з декількох правил, яким я слідую вже багато років: коли прокидайся, п’ю склянку води кімнатної температури з соком лимону, медом та куркумою, роблю це тричі на день – за 30 хвилин до прийому їжі. Після сніданку до 12 години дня випиваю філіжанку натуральної кави з молоком “, – говорить Наталя.

Ретельно стежить співачка і за своїм харчуванням.

 “Я намагаюся їсти здорову їжу, більша частина мого раціону складається з сезонних овочів та фруктів. З м’яса я надаю перевагу індичці, курячому філе та морепродуктам. Із солодощів вживаю мед, сухофрукти та продукти лише на  фруктозі. Взагалі не п’ю солодкої газованої води. Я не прихильниця фастфуду та шкідливої їжі. Також у мене є свої особливі гастрономічні вподобання – вже багато років я в захваті від ведичної кухні за старовинними індійськими рецептами” .

 

 Lama_2

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Пригода прикарпатської співачки Лами в аеропорту Туреччини привернула увагу британських журналістів (фото)

Невід’ємною частиною життя артистки є спорт – шейпінг, біг і йога.

“Важливе місце в моєму життєвому та гастрольному графіку займає спорт. У артистів насичений концертний розклад, і для того, щоб бути в тонусі, я дотримуюсь певного режиму. Тричі на тиждень я займаюся шейпінгом, а також полюбляю пробіжки на свіжому повітрі. В зв’язку з частими переїздами мій графік сну не завжди нормований, та якщо вдається, то я намагаюся лягати до 12-ї ночі і спати не менше 8-ми годин на добу. Також я займаюся духовними практиками, медитую”,  – додала співачка.

 

 Lama_1

Наталя, як і всі люди, має слабкості, перед якими складно встояти.

“В мене є свої слабкості – я дуже люблю шоколад. Інколи можу дозволити себе побалувати ним, але він має бути чорним з вмістом какао не менше 80%”, – сказала Lama.

“Окрім цих простих життєвих правил найголовнішим є відчуття взаємного кохання. Бажаю кожному з вас відчувати духовну гармонію з вашим внутрішнім і зовнішнім світом в усі періоди вашого життя”.