Кліп DZIDZIO "Вихідний"_1

Ідея створення цього відео традиційно належить самому Дзідзьо. На це його надихнули пошуки графічного дизайнера, які він раніше оголосив у своїх соцмережах.

Режисером нового кліпу DZIDZIO став Леонід Колосовський. Це перша спільна робота артиста та кліпмейкера, але їм це не завадило порозумітися та потоваришувати з перших хвилин знайомства. Про це пишуть Версії з посиланням на ТСН.

В основі сюжету лежить історія про талановитого та креативного дизайнера, який любить трохи побайдикувати, і відкладає важливі замовлення до самого дедлайну. В той час, поки він відпочиває і розважається вдома, в офісі вся команда креативної агенції на чолі з шефом проводить “мозковий штурм” і намагається виконати термінове завдання від дуже серйозного замовника. Але без Дзідзя їм це ніяк не вдається.

У кліпі “Вихідний” Дзідзьо вперше покаже нових учасників гурту – Аґруса та Румбамбара. Крім того, у ролі шефа у кліпі вперше знявся справжній продюсер DZIDZIO – Анатолій Безух.

Знімання тривали близько 30 годин, а декорації кімнат та офісу спеціально будували три дні.

Нагадаємо, у жовтні Дзідзьо показав свою маму, яка зробила сину незабутній сюрприз. Мама артиста прилетіла до нього на концерт до Мадрида.