Результат пошуку зображень за запитом "дитяча злочинність"
Так, упродовж 9 місяців 2016 року неповнолітніми та за їх участю на території області скоєно 122 кримінальні правопорушення, а саме
– крадіжок – 72;
– грабежів – 6;
– шахрайство – 2;
– розбій – 1;
– незаконне заволодіння транспортним засобом – 8;
– хуліганство – 7;
– умисне тяжке тілесне ушкодження – 2;
Групою неповнолітніх скоєно 16 кримінальних правопорушень. Дітьми спільно з дорослими організаторами скоєно 24 кримінальних правопорушень.
Підлітками, що раніше вчиняли злочини, упродовж 9 місяців 2016 року учинено 15 злочинів, у тому числі у яких судимість не знята і не погашена – 8.
У стані алкогольного сп’яніння підлітками вчинено 8 кримінальних правопорушень.
У скоєнні злочинів приймало участь 112 неповнолітніх, з яких:
44 – учні середніх навчальних закладів;
32 – студенти професійно-технічних закладів;
24 – із числа незайнятих суспільно-корисною діяльністю.

Одним із основних криміногенних чинників, що сприяє учиненню кримінальних правопорушень дітьми є неналежне виховання в сім’ї, асоціальна поведінка батьків, жорстокість і насилля в сім’ях, низький рівень матеріального забезпечення сім’ї, незайнятість дітей, негативний вплив позашкільного середовища та засобів масової інформації, що пропагують культ фізичної сили, агресії та насильства, дитяча бездоглядність, що посилює несприятливі умови життя та штовхає осіб, які потрапили під їхній вплив, на вчинення протиправних діянь. Про це пишуть Версії з посиланням на повідомлення начальника сектору молодіжної превенції в Івано-Франківській області Алли Бойчук.

ЗЛОЧИНИ ВІДНОСНО ДІТЕЙ
Упродовж 9 місяців 2016 року на території області від кримінальних правопорушень потерпіло 207 дітей (з них 70 – малолітніх), а саме: 49 дітей потерпіли від вчинення відносно них крадіжок, 13 – від грабежів, 2 – від зґвалтування, 1 – від незаконного позбавлення волі, 1 – від розбещення, 2 дітей потерпіли від втягнення у злочинну діяльність, 3 – від злісного невиконання обов’язків по догляду за дитиною, 54 – стали жертвами дорожньо-транспортних пригод.

РОЗШУК БЕЗВІСТИ ЗНИКЛИХ ДІТЕЙ
Упродовж 9 місяців 2016 року до органів внутрішніх справ в Івано-Франківській області надійшло 42 звернення щодо безвісти зниклих дітей, з них – 13 щодо розшуку малолітніх. Місце знаходження усіх неповнолітніх встановлено.