aresht
Затримавши чоловіка, правоохоронці пересвідчилися у тому, що, при ньому була вогнепальна зброя, до того ж заряджена та знаходилася уже в бойовій готовності. Крім пістолета «ТТ», у нього був ще спецпристрій для відстрілу гумовими кулями.

– Упродовж грудня на Рівненщині були скоєні крадіжки з церков та торгівельних об’єктів. За проаналізованою наявною оперативною інформацією, до скоєння цих злочинів могли бути причетні одна або група осіб. Оперативники вийшли на слід зловмисника, і в селі Борщівка на «гарячому» сьогодні зранку затримали чоловіка під час скоєння чергових крадіжок. Він вже встиг викрасти гроші зі скриньки у церкві та винести з місцевого магазину велосипед і продуктів харчування майже на півтисячі гривень, – розповів начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов.

Як повідомляють “Паралелі” з посиланням на СЗГ УМВС України в Рівненській області, 22-річний Роман, житель Івано-Франківської області, який був вже раніше судимий за аналогічні злочини, підозрюється попередньо близько у 25 крадіжках з церков та торгівельних об’єктів, скоєних у районах області. Зараз проводяться слідчі дії, встановлюються можливі спільники та причетність його до інших злочинів. Роман затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу.