Нещодавно на під’їзді до міста Косів з’явився “вишиваний” білборд з подякою мешканців кількох сіл району депутатам Шевченку та Сіреджуку за дорогу. За інсайдерською інформацією Версій борди розміщені за вказівкою з штабу політичної сили УРОП, зокрема нардепа Шевченка.
Реклама “досягнень” депутатів не залишилась поза увагою відомого франківського блогера Мирона Дмитрика.

“Я просто “вражений”… Яким боком депутат облради до урядових бюджетних?? “Від громади”??? Білборд від громади? …не смішно вже. ЦЕ НАШІ, ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ГРОШІ!!!
П.С. Укропівець в опозиції хвалиться здобутками уряду… “, – відмітив у своєму дописі Дмитрик.

В коментарях розгорнулась жвава дискусія з цього приводу:

Роман Реведжук “Шевченко вже скоро буде себе ліпити на білбордах з Ісусом Христом”.

Іван Вербицький: “І білборд теж за бюджетні кошти. Прекрасно”.

Віталій Кодря: “Відсутність самокритичного мислeння, насампeрeд в піарщиків, призводить до таких ляпів. Якби там розмістили чисту інфу про зроблeні роботи, використані кошти та виконавця, було би eфeктивнішe й чeснішe”.

Це вже не перший випадок, коли депутат Івано-Франківської обласної ради від опозиційного «УКРОПу» Дмитро Сіреджук піариться на державних коштах. Нещодавно він провів ряд зустрічей з громадами прикарпатських сіл, на яких повідомив, що він нібито має відношення до ремонту доріг Криворівня-Чернівці, Снятин – Косів – Старі Кути та Татарів-Кам’янець-Подільський.

І при цьому “забув” повідомити людям, кошти на ремонт цих доріг передбачені з держбюджету України, і виділяються без участі обласної ради. Адже рішення про виділення коштів приймав уряд і формалізував їх відповідним розпорядженням Кабміну.

До слова, варто нагадати, що обидва депутати, і Олександр Шевченко і Дмитро Сіреджук входять до фракції політичної сили УКРОП, яка наразі перебуває в опозиції до чинної влади і систематично критикує рішення Кабміну та Президента.