Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ театр ляльок"

23 січня 2017 року директор Івано-Франківського обласного академічного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки Роман Братковський підписав наказ “Про звільнення головного режисера театру В. Підцерковного”, пишуть Версії.

Підставою для звільнення Володимира Підцерковного послужило те, що останній відмовився підписувати контракт, запропонований дирекцією театру, що порушує Закон України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо запровадження контрактної форми роботи в галузі культури та конкурсної процедури призначення керівника державного чи комунального закладу культури» (№ 2669-д).

Даний закон був проголосований Верховною радою України 28 січня 2016 року (за проголосувало 240 народних депутатів).

Зокрема в Законі йшлося про ефективне застосування керівництвом закладу культури творчого потенціалу артистичного та художнього персоналу шляхом запровадження контрактної форми трудових відносин та приведення у відповідність даної сфери суспільних відносин до загально прийнятої європейської практики.

Володимир Підцерковний відмовився не лише підписувати контракт, але й відмовився надати письмове пояснення свого вчинку. 23 лютого 2017 року був складений Акт про відмову надання письмового пояснення з приводу відмови перейти на контрактну форму трудового договору. Цьому акту передувало ще п’ять подібних (див. наказ).

Тому директором театру Романом Братковським було прийняте рішення звільнити головного режисера театру Володимира Підцерковного, оскільки подальше його перебування на посаді суперечило “Закону України щодо запровадження контрактної форми роботи в галузі культури”.