З матеріалів досудового слідства судом було встановлено, що вказана особа впродовж червня-липня 2017 року вимагала у місцевого підприємця неправомірну винагороду у розмірі 10 тисяч гривень за виділення йому в оренду приміщення під облаштування магазину.
В момент отримання грошових коштів у власному кабінеті посадовця було затримано. Про це пишуть Версії з посиланням на прес-службу суду.

Врахувавши всі обставини справи та дослідивши надані докази Івано-Франківський міський суд ухвалив застосувати щодо підозрюваної 1966 року народження міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Оскільки злочин, який інкримінують вказаній особі носить ненасильницький характер, то судом згідно закону було також визначено альтернативу —  грошову заставу, яку було встановлено в межах визначених чинним законодавством, а саме у розмірі 70 (сімдесят) розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, у сумі 112 000 (сто дванадцять тисяч) гривень, у національній грошовій одиниці.
Іншою своєю ухвалою суд відсторонив вказану особу від займаної посади.
Якщо її вину вдасться довести у суді, то їй загрожуватиме покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.