Проблемна переселенка: літня жінка скандалить з волонтерами, однак їхати з міста не хоче

Натомість Зінаїда Василівна Щербакова вимагає продовжити термін проживання ще на 2 місяці. Адже місто їй подобається. До того ж каже, що вигнати її ніхто немає права, адже у «Бандерштадті» чомусь проживають інші переселенці вже понад 2 тижні.

Тож тепер за пропозицію переселитися у Бурштин переселенка з Луганщини називає волонтерів несвідомими. Разом з тим вона вимагає, аби їй купили білет до Києва. Однак поїде туди, лише після отримання якоїсь допомоги.

Координатор збору та розповсюдження гуманітарної допомоги штабу Координаційної ради з питань надання допомоги населенню Івано-Франківської області під час надзвичайних ситуацій Юлія Кміта-Ференц пояснює — ця переселенка скандалить кілька разів на тиждень. Каже, волонтери вже купували їй квиток до Києва — однак Щербакова відмовлялася його брати.

Яку саме допомогу вимагає жінка з Луганщини, пані Юлія також не розуміє, адже ні центр, ні місцева чи державна влада якихось виплат цій категорії населення не дає. Також вона пояснила закиди у тому, що хтось живе у «Бандерштадті» понад два тижні:

«В нас є ще одна скандальна переселенка, яку ми просто не можемо виселити — не брати ж її за руки і викидати? І ще є жінка з дитиною, яка у лікарні. З огляду на цю ситуацію ми теж продовжили їй термін перебування в Івано-Франківська», — зізнається Юлія Кміта-Ференц.