Хочу поділитися приємною новиною) Розповідь досить довга, але по-іншому не вдається описати життя цієї незвичайної собачки з Косова і все, що їй довелося пережити за такий короткий період часу!
Хай ця історія зігріє Ваше серце і покаже всім, що добро творити приємно і знайдуться всі засоби для втілення, якщо ти дійсно щиро хочеш…!!! Знайдуться шанси на життя!

В травні цього року під колеса машини потрапила безпритульна собачка з дуже цікавим окрасом, в результаті чого був перелом хребта і вона, на жаль, не могла пересуватися(! Небайдужі люди, на базі яких жила ця собачка та харчувалася, забрали її у вольєр, де вона перебувала певний час… Та довго залишатися там не могла, бо одного дня, прийшовши лікувати Красуню, на тілі ми побачили опариші, явище не з приємних….допомогу треба було надавати негайно, ще й на вулиці в той час було дуже гаряче! Довелося забирати до себе додому, на той час у мене вдома проживало уже 5 моїх власних собак.

Наш косівський ветеринар Юрій максимально допомагав з лікуванням, також допомагали деякі волонтери, просили людей взяти до себе Лакусю, але коли вони бачили травму хребта, то зразу переконували зробити евтаназію! Та це нас не зупинило і вже через декілька днів ми з подругою волонтеркою вирушили потягом разом із собачкою до Львова в “суперкруту” розхвалену клініку “ЄвроВет”, в якій нас зустріли з жахливим ставленням (адже це безпритульна собачка) і не зовсім кваліфікованими працівниками. Ми повернулися дуже розчарованими… Та знову, це не зупинило.

На запитання як звати собаку, ми впевнено сказали: Лакі ( Lucky в перекладі з англійської – щаслива)

Так ось, допомагали по догляду за Лакусею мої родичі і певний час ще й їхня сусідка (Вам вдячна безмежно), так як я не завжди мала змогу бути вдома, а собачка потребувала максимально ретельного догляду постійно, то вона часто була на перетримках! Рани зменшилися вдвічі, Лакуся робила перші спроби ставати на лапки, та травма була занадто серйозною щоб собачка знову могла ходити.

Керівник БО “Дім Сірка” з Івано-Франківська Наталя Когут допомогла нам порадами по догляду за спинальником ( так називають собачок з травмами хребта), а також позичила візочок, за допомогою якого Лакі могла хоч якось пересуватися і не стирати шкіру на задній частині тіла.
Хлопчик Ендрю, американець,подорожував якраз містами України і вирішив завітати до нашого Косова. На пропозицію чи зміг би він супроводжувати собачку в штати і передати людям, які були на той час готові взятися за лікування, а потім залишити Лакі в себе на величезній фермі, він охоче погодився.

У мене в запасі були не повних два тижні, щоб зробити всю документацію на собаку відповідно до міжнародних вимог, чіпізація, вакцинація, бокс та ін… Польоти, сотні телефонних дзвінків, практично тиждень без сну, та…. Та воно того ВАРТЕ!!!! Бо наша Лакуся вже у штатах)

Коли я прощалася з нею в Борисполі, то просто не могла стримувати сліз. З однієї сторони шкода, що вона не може ходити як усі звичайні собаки, а з іншої – це сльози РАДОСТІ, що у неї з’являється шанс, шанс бути потрібною у цьому світі і знову почати ходити! 15-годинний політ до Чикаго, працівники всіх аеропортів МЕГАтурботливо ставилися до нашої Дівчинки, коли чули про її травми і бачили нерухому задню частину тіла, заглядали в її очі… то просто не могли стримувати сліз! Дякую моїм друзям українцям і американцям, які в кожному місті доставляли Ендрю з собачкою на певну станцію.

Після польоту була 14-година поїздка автобусом з Чикого до Спрінгфілда і там чекала на Лакі нова сім’я. Джеммі – нова Матуся собачки(можна побачити на останньому фото), саме так вона себе й називає, запросила багато гостей (рідні та друзі) щоб зустріти нового члена сім’ї )) Коли я декілька днів назад отримала перші фото Лакі зі штатів, то серце огорнула любов і просто щастя залило мою душу))) На другий день після прильоту Лакуся вже була на огляді у ветеринарів і кожного дня проходить інтенсивне лікування! Ось така історія…

Від себе хочу сказати: неважливо, як ми виглядаємо, які у нас проблеми з тілом чи душею – ми всі хочемо жити, не відкидаймо так легко тих, які без нашої допомоги просто не виживуть…

На кінець пригадалися слова Пауло Коельо: “Якщо ти чогось хочеш по-справжньому, весь Всесвіт буде сприяти тому, щоб бажання твоє збулося!”
Добру бути!
Всім хорошого дня, – йдеться у повідомленні спільноти   Дім для Друга – Home for a Friend.

Світлина від Дім для Друга - Home for a Friend.

Світлина від Дім для Друга - Home for a Friend.

Світлина від Дім для Друга - Home for a Friend.

Світлина від Дім для Друга - Home for a Friend.

Світлина від Дім для Друга - Home for a Friend.

Світлина від Дім для Друга - Home for a Friend.

Світлина від Дім для Друга - Home for a Friend.

Світлина від Дім для Друга - Home for a Friend.

Світлина від Дім для Друга - Home for a Friend.