Сьогодні журнал публікує в інтернеті всю фотосесію, яка зайняла в друкованій версії видання рекордні 14 сторінок! У своєму інтерв’ю журналісту Тані Мельник співачка відверто розповідала про себе, свого життя поза сценою, стилі, своїх кумирів і ставлення до чоловіків.

На питання журналіста, чи потрібен сучасній жінці чоловік, Тіна Кароль сказала: «Як дівчинка, я розумію, що потрібен. Але, спілкуючись з жінками доросліший і мудріший, помічаю, що можна прожити повноцінне життя і без нього. Якщо чоловік – опора, то так – з таким знаходиш ще більшу силу, але якщо він тягар – втрачаєш себе. Життя з мужчіной- «якорем» нестерпна. Прощай, гра! Прощай, молодість! Це стосується і жінок. Партнери повинні надихати один одного, а не обрізати крила, як би банально це зараз не прозвучало. Для чого потрібен чоловік? Щоб направляти жінку, але не керувати нею. Для здоров’я – психологічного і фізичного »

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.

У серпні цього року вийшов шостий студійний альбом Тіни Кароль «Інтонації», який до цих пір утримує перші місця в стрімінга (прослуховування) на всіх популярних музичних інтернет-майданчиках: «У жінки багато інтонацій. Про це мій новий альбом. В ідеалі всі жіночі грані повинні бути в гармонії між собою, доповнювати один одного. Але в нашому суспільстві як прийнято? Жінка тягне ношу – дружини, боса, матері. Вона забуває грати при цьому, дружити. В результаті в ній зароджується образа, злість, заздрість. Вона втрачає свій світ. Я взагалі вважаю, що жінка більш схильна до гріха, ніж чоловік, ось чому їй так важливо любити себе, щоб не компенсувати потім відсутність цієї любові, вимагаючи її у інших », – каже в інтерв’ю співачка.

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.

Зокрема, Тіна Кароль відповіла на питання, яке місце в її житті займають гроші і чи може шоу-бізнес в Україні бути успішний: «Для мене це зовсім не бізнес – всі зароблені мною гроші вкладаю в справу або віддаю на благодійність. Більш того, в цілому я проти накопичення грошей. Вони лише інструмент, за допомогою якого можна зробити свій світ і світ інших краще. Та ж історія з творчістю, сценою. Це круговорот. Якщо не віддаєш – не отримуєш натомість нічого. Жадібні люди (неважливо, матеріально або емоційно) втрачають завжди набагато більше. Щедрі – отримують удвічі. Я не скуплюся віддавати свою енергію іншим. Сам процес мені приносить задоволення, але тільки в тому випадку, коли бачу результат. Якщо не розумію, навіщо я це роблю, то витрачати енергію даремно не буду »

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.

Не дивлячись на свій зоряний статус, Тіна Кароль по життю простолюдина і не визнає будь-яке нерівність: «Всі люди рівні, я до всіх ставлюся з належною повагою, неважливо, хто переді мною – журналіст, олігарх або прибиральниця. Найсмішніше, що саме остання зазвичай виявляється мудрішим всіх. Я не пихата, мені не потрібно нікому нічого доводити. А «непросто» – це скоріше про те, що я досить закрита людина, інтроверт. Люди до таких ставляться насторожено і не завжди розуміють, а ще часто бачать в них те, що насправді приховують в собі »

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.

Також поп-діва дотримується принципу «не сотвори собі кумира», але все ж назвала кілька імен, якими вона щиро захоплюється: «Таких багато, і це абсолютно різні жінки: від Мерилін Монро з її легкістю до Кайлі Міноуг з її прихованою силою. Що стосується стилю, то тут теж багато імен, одне з них – Алекса Чанг. Мені подобається, як вона виглядає – одночасно просто і складно, але завжди – природно. Витончена француженка Аймелін Валадье ще … Жінку визначає не одяг, а енергія, яку вона випромінює »

Тіну Кароль по праву називають іконою стилю за її витончений смак і ідеальний образ, сама ж співачка так відповіла на питання про свій стиль: «Мені подобається експериментувати, пробувати на собі нові текстури, той же пластик, він же вініл, який в надлишку в останній колекції Calvin Klein. На сцені можу дозволити собі все, чого уникаю в звичайному житті. Тут мені досить чорної бейсболки. Не стану називати себе фешн-експертом, але я рада, що в нашій моді, нарешті, з’являються нові цікаві імена. Ті ж FLOW the Label, наприклад. Я взагалі люблю виловлювати молоді таланти в будь-якій сфері, будь то музика, мода чи фотографія. Це завжди дає новий поштовх для обох сторін. Ось, наприклад, нашу останню обкладинку альбому оформляла Еліна Гараева – художниця, на яку ми випадково натрапили в інстаграм. Вишиті квіти на моїх грудях – її рук справа »

Виявилося, що співачка особисто не веде ні одну свою соціальну мережу, крім Viber Public, за неї це робить прес-служба: «Я знаю, що роблю свою справу максимально добре, і оцінки у вигляді лайків і коментарів мені нецікаві. Для мене соціальні мережі – робочий інструмент, а не спосіб самомилування. Я розділяю поняття «особисте» і «публічне», мені не потрібно думати – зістрибувати з цього поїзда або мчати далі. Знову ж таки, я сама собі головний критик і мотиватор, а марнославством не страждаю »

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.

У листопаді вийшла фотокнига легендарного французького фотографа Sebran D’Argent «Тіна Кароль. Одним кадром », і поп-діва так прокоментувала її:« Це ода жінці і її красі як небесному творінню. У світі все має свій початок і кінець, і саме усвідомлення цього робить нашу реальність такого цінного тут і зараз. Краса в очах того, хто дивиться. Потрібно тільки захотіти її побачити »

Фото: Юлія Горбаченко для Harper’s BAZAAR Ukraine

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.

Світлина від ТИНА КАРОЛЬ.