Звернення адресували голові Калуської РДА Жанні Табанець, голові Калуської районної ради Віктору Гільтайчуку, в. о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ірині Кобельській, міністру охорони здоров’я України Максиму Степанову, прем’єру-міністру України Денису Шмигалю, повідомила в соцмережі Aліна Німак, інформують “Вікна”

В листі йде мова про те, що на базі Калуської районної лікарні інфекційного відділення розгорнуто 120 ліжок інфекційного профілю. В цих умовах працю медиків лікарні без перебільшення можна назвати свідченням трудового героїзму та високим служінням професійному обов’язку. В результаті того, що медзаклад не внесли до списку лікарень, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, медичні працівники позбавляються оплати праці до 300% від посадового окладу та безкоштовного лікування у випадку інфікування.

Трудовий колектив лікарні вимагає протягом 5 (п’яти) календарних днів — до 7 квітня — вирішити наступні питання:

— оплати праці та безкоштовного лікування медичних працівників у випадку зараження короновірусною інфекцією;
— на 100%забезпечити працівників засобами індивідуального захисту;
— забезпечити лікарню тест-системами для 100% тестування медичних працівників

У випадку невиконання медики відмовлятимуться надавати допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, оскільки це суперечить Закону «Про оплату праці», «Охорону праці» та суперечить посадовій інструкції, в якій вказано, що працівник може відмовитися від виконання професійних обов’язків, якщо  це загрожує здоров’ю і життю працівника.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!