Нагадаємо, що жителі цього будинку вже понад рік не можуть добитися ні від прокуратури, ні від міської ради вирішення їхньої проблеми. Суть полягає в тому, що через ремонтні роботи на горищі, у квартирах та коридорах тріщать стіни.

Ремонті роботи розпочалися незаконно, оскільки не всі люди підписували колективну згоду на реконструкцію даху. Мешканці будинку повідомляють, що один із підписів сфальсифіковано. Оскільки власниця квартири №8 Марія Годимич понад 5 років не проживала за цією адресою, у зв’язку з інвалідністю жінка мешкала вм. Рогатин, у свого племінника. Відповідно вона не могла підписати документ. Але довести це буде важко, тому, що п. Марія померла близько трьох місяців тому.

На підставі цього, мешканці будинку по вулиці Грушевського,20 написали заяву в міськвідділ міліції про підроблення Володимиром Свиридовим документу підписів-згоди на будівництво мансарди на горищі цього будинку. Два місяці люди чекали на результати слідчих дій, але так їх і не отримали. Тоді вони написали колективну скаргуначальникуУМВС в Івано-Франківській області Миколі Семенишину, де попросили передати справу більш досвідченому слідчому. Але від вересня і до сьогодні ніякої відповіді немає.

колективна скарга

Щоб хоч якось зрушити цю справу з місця люди звернулись до прокуратури міста Івано-Франківська, але там отримали відмову. Мовляв, нічим не можуть зарадити бо у них відібрали повноваження. На підставі п.3 ч.5ст.23 Закону України «Про прокуратуру» 3 грудня 2014 року мешканці будинку №20 по вулиці Грушевського написали повторну колективну скаргу першому заступнику прокурора міста Кривонос І.О., але і тут ніякої відповіді.

Обурена громадазвернуласьдо народного депутата України Олександра Шевченка, щоб він хоча б якось посприяв у вирішенні їхнього питання. Нардеп в свою чергу написав депутатське звернення у Генеральну прокуратуру України. Де просить вжити заходів реагування щодо прокуратури Івано-Франківська з приводу бездіяльності та зволікання першого заступника прокурора м. Івано-Франківська  Кривонос І.О., зі зверненням до суду щодо визнання протиправним рішення виконавчого комітету Івано-Франківської ради від 20.08.2014р., №421. Нагадаємо, що виконком вирішив рекомендувати Володимиру Свиридову, а точніше його дочці Ірині Перевозовій, тому, що вона має довіреність на квартиру провести інженерно-технічну експертизу будинку №20 по вулиці Грушевського та провести будівельні роботи на горищі із залученням сертифікованих експертів.

 

запит 1

запит 2

запит 3

Нещодавно з Генеральної прокуратури надіслали листа з відповіддю на запит. Тепер питання можливої бездіяльності першого заступника прокурора м. Івано-Франківська та інші питання вирішуватиме прокуратура Івано-Франківської області.

 в_дпов_дь на запит

Жителі будинку по вулиці Грушевського,20 кажуть, що якщо міська рада та прокуратура міста рік не могли скасувати дозвіл, який надали Ірині Перевозовій, то тепер це можна зробити. Оскільки Івано-Франківський філіал Державного науково-дослідницького та проектно-вишукувального інституту «НДІпроектконструкція» повідомляє, що будь-яке виконання робіт по реставрації з надбудовою житлового будинку на вулиці Грушевського,20 без підсилення фундаменту є неможливим.

 НД_

Люди надіються, що на наступному засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради влада врахує ці документи та винесе рішення на користь жителів будинку №20 по вулиці Грушевського.