«Михайло Бойчук, так званий «Хімік» сказав мені, щоб я тікав з міста, мовляв громада не хоче, щоб я був на посаді міського голови. Я з ним особисто не був знайомий до того часу, тим більше не мав ніяких конфліктів. «Хімік», це людина, котра виконує чиєсь завдання, а завдання просте – зняти мене з посади міського голови Тисмениці», – пояснив Богдан Дарчин.

Міський голова каже, що люди, котрі приходили з Михайлом Бойчуком і представлялися активістами Правого сектору, насправді не мають відношення до цієї організації.

«Після сесії міської ради, я дізнався, що Михайло Бойчук зі своїми друзями просто прикривається Правим сектором. Мене цікавить, хто стоїть за «Хіміком», і хто прислав його в Тисменицю наводити порядок силовим методом. Нехай та людина прийде до мене і скаже чого вона хоче. Я не можу зрозуміти чому люди з Івано-Франківська хочуть керувати нашим містом», – підсумував міський голова.

Чи насправді все так, як каже мер Тисмениці можна спитати в «Хіміка», але як пишуть у новинах – він поїхав на схід. Дочекаємося приїзду і обов’язково спитаємо у нього про цю ситуацію.