prut

10 листопада 2015 року Львівський апеляційний господарський суд скасував ухвалу господарського суду Івано-Франківської області від 06.10.2015 року про припинення провадження у справі.

А зараз по суті справи.

 Івано-Франківська міська рада звернулась до господарського суду нашої області з позовною заявою про знесення самочинно збудованого ПП «Прогрес-буд ІФ» (забудовник Друк) житлового будинку по вул. Мазепи, 35А.

І що Ви думаєте було далі?

А далі господарський суд приймає рішення про припинення провадження по справі, іншими словами, суд відмовляється з надуманих, дебільних причин розглядати справу і приймати законне рішення. Мені не відомо в яку суму обійшлось Друку таке рішення, я біля каси не стояв, але точно знаю, що такі протизаконні рішення просто за так не приймаються.

Як багатьом відомо, цей суд тільки в іншому складі раніше прийняв рішення про відмову знести незаконний будинок.  Вищий господарський суд України це незаконне рішення відмінив і направив справу на новий розгляд в іншому складі суддів, а інший, новий склад суддів зробив те, про що його просили – вирішив справу поховати і не розглядати взагалі. Але цей фокус не пройшов.

Проти попереднього складу суддів – Калашника, Гриняка, Деделюка під великим тиском громадськості прокуратура області відкрила кримінальну справу за завідомо неправосудне рішення, яке, через два місяці успішно закрили (як завжди) під чуйним керівництвом нового прокурора області Братюка В.П.

На нашу вимогу скасувати постанову прокуратури області про закриття кримінального провадження слідчий суддя Бабій О.М. нам відмовила. Багатьом громадянам міста суддя Бабій О.М. відома своєю наглістю, безпардонністю і масовими незаконними рішеннями, за які згідно закону вимагається кримінальна відповідальність.  Про неї буде окрема розмова у Вищій раді юстиції, Верховній Раді України та Генеральній прокуратурі України.

Не погодившись з її рішенням ми звернулись з апеляційною скаргою до Івано-Франківського апеляційного суду і на нашу прикрість скаргу розглядав дуже відомий судовий діяч з Галича (але не суддя), який за невідомо які заслуги працює в Апеляційному суді Івано-Франківської області, прізвище називати поки не буду, але скажу, що мерзотник рідкісний. Він також відмовився розглядати нашу скаргу, чим приховав злочин вчинений суддями господарського суду та слідчим обласної прокуратури В. Мельником. А чому? Та тільки тому, що суддів господарського суду та слідчого В. Мельника разом з процесуальним керівником Ю. Федорук потрібно було садити до тюрми, а він це робити не бажає, до того ж прокуратура не дозволяє.

Нам добре відомо, що багато суддів разом з прокуратурою області працюють в одній злочинній упряжці і один одного не здають, а тим більше суддя ніколи не піде проти іншого судді.

Це страшне заколдоване злочинне коло, яке розірвати практично неможливо, але ми маємо надію на перемогу над цими злочинцями і вже маємо деякі успіхи.

Вважаємо, що все-таки народ цю мерзоту переможе.

Стосовно господарського суду Івано-Франківської області. Це відвертий злочинний синдикат, котрий потрібно негайно розігнати і ліквідувати, там чесних суддів немає в апріорі. Ганьба їм. Чому Правий сектор не проводить сміттєву люстрацію цих подонків? Досить чекати! Сволоту геть!

Про подальші події по незаконному будівництву будемо повідомляти.

Голова ГО «Фонд захисту конституційних прав людини» А. Прут