Andriy Grimalyuk 6756 890x395.jpg.pagespeed.ce .4Th0I2dWDd

Те, що Ви стали депутатом – це випадковість чи закономірність?

Не знаю чи закономірність, але точно не випадковість.

Чи займались громадською діяльністю?

Так. Після закінчення школи я вступив до Прикарпатського університету на спеціальність «Політологія». Однокурсник тоді був членом Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Саме з ним я вперше пішов на збори і з того часу почав вести активне громадське життя. Потім брав участь у таких громадських ініціативах, як: громадянська кампанія «Пора» (чорна/жовта) та громадський рух «Чиста Україна». Після Помаранчевої революції в Івано-Франківську ми створили організацію «Національний Альянс», яка досі активна на всеукраїнському рівні. Всі студентські роки я мав чітку громадянську позицію.

Чому Ви не продовжили займатись просто громадською діяльністю, а пішли в політику?

Я думаю, що будь-який громадський діяч, активіст скаже, що більше можливостей для того, щоб щось зробити ти маєш тоді, коли у тебе в руках реальні важелі впливу. А вони з’являються лише тоді, коли ти є в політиці, приймаєш рішення чи маєш вплив на їх прийняття.

Читайте також: Е-декларації під мікроскопом: депутат Грималюк живе на одну зарплату…

Депутат – це людина яка….

Це нормальна людина, як і всі. Це особа, яка повинна певну частину свого часу приділяти депутатській діяльності. Мало хто знає, що міські обранці не отримують заробітну плату і їх активність є виключно на громадських засадах. В українському суспільстві сформована специфічна думка про депутатський корпус, в основному це завдяки парламентарям  із Києва. На місцях ситуація інша.

DSC 0044

Чи задоволені Ви своєю діяльністю?

Про це треба питати у виборця, так було би правильніше. Той, хто живе у Військовому містечку, на Довженка, добре пам’ятає і може сказати, що там було до 2010-го і що зроблено після. Мені приємно від того, що безпосередньо долучаюся до тих позитивних змін. Коли приходять люди і дякують, пишуть у соціальних мережах – це приємно і ще більше стимулює до того, щоб рухатися далі.

Як часто Ви спілкуєтесь з мешканцями свого округу, завжди допомагаєте?

Кожного другого вівторка місяця, о 16:00 год., в ЗШ № 2 проводжу депутатський прийом. Зустрічаємось на окрузі на різних заходах. Намагаюсь завжди бути у «вільному доступі». У всіх агітках та листівках є мій особистий номер телефону, котрий не змінюю вже 13 років – 097-987-85-14. Також, мені можна писати у соціальних мережах, до прикладу у Фейсбуці (Andriy Grymalyuk). Мешканці звертаються з різних питань. Є такі, що вирішуються одразу, а є такі, для вирішення яких потрібен певний час. По-різному буває.

14292442 1190603777629369 9143057538284579356 n

Якщо би у Вас була можливість змінити щось у Івано-Франківську сьогодні, щоб людям завтра жилося трішки краще, то що би це було?

Нам всім треба трішки змінитися і мислити позитивно, а не негативно. Ставитись до оточуючих так, як би ми хотіли, щоб ставились до нас. Заходячи у маршрутний автобус оплатити водію і не стояти у проході, а пройти далі, щоб і інші могли зайти до автобусу. Навчити дитину і самим викидати обгортку від морозива у смітник, а не на дорогу. Якщо немає смітника – несеш із собою те сміття поки не знайдеш, бо не завжди вона може бути у тебе під рукою. Інколи жителі міста жаліються, що забита дворова каналізація у будинку. Приїжджають робітники і чистять каналізацію. Витягують поліетиленові пакети чи картопляні шкірки. Це ж не Путін викинув ці речі, а хтось з жителів будинку. І таких прикладів можна навести багато. До чого я веду – нам самим треба трішки помінятися. Треба бути позитивнішими і ділитися цим позитивом ним з тими, хто нас оточує. Тоді жити стане краще.

Читайте також: Івано-Франківськ: депутат Грималюк відмовився одружуватись наосліп

Є речі за які Вам соромно, що Ви би хотіли змінити у собі?

Нічого собі питання. Звичайно є трохи різного, але як казав Маркевич: «Та то таке». Насправді тішуся, що я тепер некурець. Була проблема, але вже тим не живу. Всі читайте книжку Аллана Кара «Легкий спосіб кинути курити». Помічна книжка.

Останнє запитання, чого очікувати жителям Вашого округу у цьому році, є конкретні плани?

Звісно, що є. Ремонт прибудинкової території, освітлення дворів і чекаю на світлофор в районі Заравшану. Слідкуйте за анонсами.

mrada.if.ua