Кандидат в народні депутати по округу №89 зробив на свою підтримку «липове» звернення від громадських організацій.

Виборчі перегони в розпалі, і чим ближче до завершення, тим активніше їхні учасники борються за можливість посісти першу сходинку на олімпійському п’єдесталі. Здебільшого бажання перемогти настільки сильне, що кандидати часто вдаються до просто неймовірних та навіть дивних вчинків.
Про один із таких «дивних» вчинків сьогодні випала можливість дізнатися і нашому виданню. Мова йде про одномандатний виборчий округ № 89 ( центр місто Снятин) та про вже згаданого нами раніше кандидата Ярослава Шинкарука. В попередньому матеріалі ми зазначали, що екс-регіонал Ярослав Шинкарук вирішив йти до ВРУ під бандерівськими гаслами, якими і переповнив свою передвиборчу програму.

Мабуть, цього йому здалось замало, тому що вже минулого тижня в місцевій газеті Косівщини вийшла стаття із досить кричущим заголовком – «Ярослав Шинкарук – патріот Гуцульщини». Цей матеріал був оформлений у вигляді звернення, під яким підписалися більше десятка громадських організацій, які входять до складу громадської ради при Косівській РДА.

Проте, як з’ясувалося, деякі підписи були поставлені без відома їх власників. Таке самодіяння з боку пана Шинкарука (або його виборчого штабу), обурило голову Косівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Дмитра Урбановича, чий підпис також там загадково з’явився. З цього приводу він звернувся до редакції газети «Гуцульський край» з вимогою надрукувати в наступному номері спростування, пише ЗМІСТ

Ми вирішили розмісити весь текс листа-спростування від голови Косівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Дмитра Урбановича з мeтою, щоб кожен міг його прочитати та побачити як цинічно і підло нами маніпулюють.

До речі, у листі-зверненні голова афганців зазначив, що «Впродовж багатьох років наша організація клопотала Косівську РДА (ред. головою РДА був Ярослав Шинкарук) щодо вирішення будівництва пам’ятника в місті Косові воїнам, які загинули в Афганістані. Але, на жаль, за всі роки наших звернень, крім письмових відповідей не було надано жодної допомоги щодо вирішення цього питання».

002 1