Найкращий люстратор в нашій Державі є вибори, адже як би партії не брехали  все одно  мудре наше населення дасть оцінку цьому і винесе свій вердикт.

Останні події в Державі, а саме вибори Президента України, а згодом вибори до Верховної Ради України були не взірцевими але сказати, що на Західній Україні брудно працював адмінресурс було б неправдою. Однак ми бачимо, що в Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській та Львівській областях на виборах значно стало менше прихильників ВО Свободи.

Особливо в нашій Івано-Франківській. На моє глибоке переконання, якби в нашій області були якісь суттєві зрушення то той процент, що невистачав Свободі до п’ятивідсоткового бар’єру могли б спокійно добрати в місті Івано-Франківську.

Бо саме в нас кипить дух націоналізму, бажання бути вільними, а також справедливість по-європейськи. Чому так сталося, що перед нами через таку ганьбу стоїть питання або вийти із рядів партії ВО Свобода і подальшому ліквідувати, або ж провести чистку її рядів. Ліквідувати її як на мене не справедливо було б оскільки в обласному центрі населення націоналістичне. Очевидно необхідно спасати партію і звільнятися від деяких одіозних фігур, бо на жаль до керівництваміської партії, а згодом до влади у містіпопали пройдисвіти та хапуги. Це колишні партійці партій«Наша Україна»,«Руху» та інших. Ці люди очевидно прокралися в минулому і фактично «завалили»попередніпартії, а тепер зганьбили і порядних членів ВО Свобода, адже факт отримання хабара в 30 тисяч доларів – це ганьба на десятки років.

Причому керівництво партійне не засудило факт, а навпаки намагалося «відбілити» хабарників переконуючи населення, що йогопобратими повертають позичені гроші. «Фіртка» це часто писала. Іншим ганебним фактом було «свободівськегопництво»які були і є поки що при владі. Та найсильнішим ударом поіміджу партії стало господарювання цих пройдисвітів в місті Івано-Франківську. Вони як гієни гризлися із мером міста, а також між собою. За що? Та очевидно, що за сфери впливу, бо там гроші. Забувши про людяність, порядність і любов до нації, вони вступили фактично в боротьбу із власним населенням. Насамперед почали створювати власні комерційні структури взамін ліквідованим  комунальним, «хімічити»  на ремонтах доріг, із бюджету виділяти шалені кошти своїм комерційним структурам іноді навіть за фіктивні роботи.

За кошти територіальної громадинавіть почали п’янствувати ввівши в місті нове святкування«З нагоди другої річниці створення ЄРЦ, одним словом просто «вимітали»бюджет міста. Власним комерційним підприємствам роздали приміщення колишніх ЖЕКівза одну гривню 20 копійокдля ведення комерційної діяльності.Уявити собі не можу як могли депутати міської ради створити приватні  структури і грабувати людей. А комунальне підприємство ЄРЦ створили як посередницьку структуру де до керівництва допустили пройдисвітів та шулерів. Я переконаний, що це не по націоналістичному, бо націоналіст – це захисник нації, а не її грабіжник.

Відповідно до проведених перевірок АМК визнав, що договори приєднання є незаконні і зобов’язав КП ЄРЦ повернути мешканцям кошти, або зарахувати їх в рахунок майбутніх платежів, та оштрафувати КП ЄРЦ на суму 200 тисяч гривень. Далі відбулась сесія Івано-Франківської міської ради, де депутати заборонили КП ЄРЦ платити штраф. Зробили це всупереч вимогам чинного законодавства. Тут варто спитати в прокуратури, чому Єдиний розрахунковий центр досі не сплатив штраф?

 

Були і інші перевірки цього так званого комунального підприємства. І ми бачимо, що перевірки контролюючих органів були не до душі екс-директору, а сьогодні члену наглядової ради комунального підприємства  Вадиму Войтику. Ось, що він на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що правоохоронці проводять масові перевірки, які є не зовсім зрозумілими. «Настав Новий рік і до ЄРЦ потягнулись свіжі перевіряючі. Чотири штуки сидять від минулого року, СБУшники включили «прослушки», косяками підтягуються менти. От вчора прийшов знову псевдо кримінал, один чувак, якого я звинуватив у вимаганні хабара , написав повідомлення про злочин міністру та в Генпрокуратуру. До речі знаєте чим закінчилось моє повідомлення? Може мене допитали, чи взяли покази у свідків? Ні фіга. Відповіли, що перевіркою фактів вимагання не встановлено. Цікаво, як вони це перевіряли», – пише Вадим Войтик.

Він пише про те, що більше не хоче працювати в комунальному підприємстві, мовляв, йому набридли перевірки. Вадим Войтик стверджує, що впродовж декількох місяців на його підприємстві на підрядників чиниться систематичний терор зі сторони працівників управління по боротьбі з економічною злочинністю. Він розповів про те, що неодноразово звертався до відділу внутрішньої безпеки, однак все безрезультатно. Нині він написав звернення до Генпрокуратури. Хоче, щоб його залишили в спокої. До чого б це? Чи справді несправедливі перевіряючи, а може це був «наїзд» тодішньої влади?

Та згодом вияснюємо зовсім протилежне, виявляється, що в роботі КП ЄРЦ виявили банальне здирництво.

Я вирішив дати це інтерв’ю тому, що останньою краплею в складних стосунках із керівництвом цієї влади став факт, де мені до рук потрапив акт перевірки фінансовою інспекцією області комунального підприємства Єдиний розрахунковий центр від 07.03.2014 року за № 06-21/2.

Читаючи цей акт перевірки думаєш, що мер із Свободою з «глузду з’їхали».

Це вершина нахабства, я сказав собі коли прочитав документ від 7 березня 2014 року, де фінансова інспекція області проводила перевірку на підприємстві КП ЄРЦ. Результати вражають. За період з 1.03.2012 до 31.2012. та з 1.01.2013 до 30.11.2013 на розрахункові рахунки підприємства ЄРЦ зараховано кошти в сумах 25914050,75 грн. та 53023687,69 грн. На поповнення статутного фонду із цих коштів виділено 4347673,92 грн. та 13621400,0 грн. За період з 01.01.2013 по 30.11.2013 року підприємством отримано від Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-франківської міської ради на поповнення статутного фонду кошти в сумі 14095042,56 грн.Дуже часто ЄРЦ витрачало ці гроші на біг-борди. От відремонтували щось незначне де 50 відсотків оплатили мешканці і відразу ж випустили біг-борд.

А чому? Та напевно тому, що власник фірми, що займається біг-бордами  – депутат міської ради від ВО Свобода. І повідомляли, що гроші на це витрачалися із власних коштів підприємства. Ось вам і «чистої води відмивання грошей». Адже звідки у посередницької структури власні кошти, яке не надає послуги  крім придуманих так званих управлінських. При тому, що там працює близько 80 осіб, 36 з яких не платять за комунальні послуги.

З документів, які надало КРУ після перевірки можна побачити, як за консультаційні послуги КП ЄРЦ сплачує комерційній структурі по 10 тисяч гривень щомісяця. За абонентське юридичне обслуговування комунальне підприємство ЄРЦ платить знову ж таки комерційному підприємству 14 тисяч гривень в місяць без ПДВ. Крім того, адвокатові який на судах бере участь разом із юристом КП ЄРЦ платять окремо і в акті зазначено 7 тисяч гривень.

Та найцікавіше далі. Ревізією установлено, що КП ЄРЦ у 2013 році перераховано СПД за проживання 40 осіб в готелі «Ялинка»  12.03.2013 року в сумі 8 800 грн. для 34-х осіб 30.09.2013 року в сумі 10 302 грн. Згідно з наказами, які підписані директором фінансування витрат пов’язаних зі святкуванням дня працівника житлово-комунального господарства та другої річниці КП ЄРЦ корпоративну  поїздку в село «Вишків» передбачено провести за рахунок прибутку  підприємства. За проведення соціологічних досліджень щодо ставлення мешканців міста до роботи КП ЄРЦ сплачено понад 50 тисяч.

Тобто, користуючись тим, щоє тимчасово при владі де є головою бюджетної комісії переводяться великі суми грошей на рахунок Єдиного розрахункового центру. Окрім цього круглу суму, «здерту» з населення, теж забирають на поповнення статутного фонду КП ЄРЦ. Нахабством назвати можна факти якогось штрафування надавачів послуг з прибирання прибудинкової території. Майже у три рази зменшує КП ЄРЦ поступлення коштів за прибирання двірниками підрядних структур з якими уклали договір. Гроші безпідставно виконавцям послуг зменшують начебто через неналежне прибирання, але ж і мешканцям не повертають.

І все це робиться через шахрайські Войтикові конкурси. Виявляється Войтик і далі проводить їх девиграють«свої», а вмісті все брудніше та брудніше, бо у двірників по три норми, а платять не завжди за одну 5 тисяч квадратних метрів. На цей раз виграв депутат М.Сеньків із своїми «Комунальними Інвестиціями» і батько одного працівника УБОЗУ із власним приватним підприємством «Сервіс Сіті».

Очевидно там є «менторська криша». Це вершина цинізму, коли КП ЄРЦгрошіотримані на комунальні послуги, не надають їх, а просто «розтринькують»,називаючи їх власними, одним словом нахабно «відмивають». Газети, які випускає ЄРЦ «Це вам не ЖЕК» друкує фірма Романа Онуфріїва «Місто НВ». Біг-борди де Свобода париться начебто щось робить виготовляє фірма депутата міської ради від  свободи Капустяка.

Проаналізувавши все я прийшов до висновку, що  більшість членів в міській організації ВО Свобода є чесними та порядними націоналістами. Та переконаний, що звільнившись від таких як Роман Онуфріїв, Михайло Сеньків, Микола Вітенко і дехто інший, партія отримає новий поштовх і буде справжньою націоналістичною силою для захисту населення.

1 2 3 4 5 6 7 8 9