“…хто офіційно підтримав мера на виборах до ВР 25.05.14.? Так от– Бойовий Бі-Пі (Ляшко). А якщо врахувати приналежність Ляшка до Льовочкіна та Фірташа, то все стає на місце. Меру та його дружині не сподобалось те, що іх кумир (Ляшко) отримав по морді.”, написав Шевченко.

 Цікаво, що першим прокоментував цю статтю бютівець Юрій Романюк, який по налагодженій і відпрацьованій схемі діючої влади все списав на ПР. Дивно, чому не на Сталіна чи Гітлера, але мова не про те.

Потенційну причетність Романюка до комерційної діяльності, яка була описана у статті прокоментував Олександр Маслєєв: “…можливий варіант, підозра є й на Романюка і Скрипничука в деяких розкрутках по війсковому обмундируванні”. І картина почала потроху вимальовуватись.

А тепер про нокаут. Після публікації статті нардеп Олександр Шевченко подав запит начальнику відділу торгівлі ВК ІФ МР, з клопотанням надати інформацію, щодо даної ситуації. Відповідь, згідно чинного законодавства повинна бути не пізніше 31.08.2014

10603380 497171837084714 6362692732800165396 n

“Великої надії на об’єктивність відповіді не маємо, але ВОНИ повинні зрозуміти, що ми їх обираємо і контролювати ЇХ теж будемо ми. В тому числі через представників в ВР.”, – прокоментував даний запит перший помічник О.Шевченка, юрист Ігор Фріс.

Реакція Анушкевичуса вийшла ще цікавішою. На сайтах “Стик” і “Галка” (цікаво, а на скільки така стаття зпорожнила бюджет родини мера?) вийшло не досить переконливе спростування причетності до діяльності магазину “Камуфляж” дружини мера Івано-Франківська. Дуже потішила фраза Л. Анушкевичус: “…в мене виникає просте питання — це свора готується до виборів, чи агенти ФСБ дискредитують волонтерських рух міста?”. Ну як годиться: одні прикриваються “Партією Регіонів”, другі  – ФСБ. Третім залишаються лише комуністи…

Згадали меру і його піар на коштах з фонду допомоги бійцям АТО:

“От наведу приклад, наша міська рада створила фонд допомоги. На рахунок фонду за декілька днів надійшло 102 тисячі гривень, а розпорядником коштів став міський голова. Тоді Самооборона знайшла берци та форму, які можна купити по собівартості, нам на це потрібно було 28 тисяч гривень. Ми прийшли з рахунками, щоб отримати ці гроші, а рахунок порожній. Хоча перед тим усі депутати та фінансисти нам говорили, що гроші є. Виявляється, що Анушкевичус купив за гроші тепловізори і поїхав піаритися” – додав у черговому коментарі І. Фріс

Олександр Шевченко у свою чергу нагадав, що саме Анушкевичуса на цьогорічних виборах до ВР підтримував, нещодавно нокаутований прикарпатським нардепом, радикал Олег Ляшко:

“…хто офіційно підтримав мера на виборах до ВР 25.05.14.? Так от– Бойовий Бі-Пі (Ляшко). А якщо врахувати приналежність Ляшка до Льовочкіна та Фірташа, то все стає на місце. Меру та його дружині не сподобалось те, що іх кумир (Ляшко) отримав по морді.”, написав Шевченко.

Ну що ж, будемо очікувати офіційної відповіді уповноважених органів, повідомляє ЗМІСТ