У Івано-Франківській області об’єднавчий процес між партіями “Фронт Змін” та “Батьківщина” може затягнутись до 2-ох місяців.

Нагадаємо, у суботу, 15 червня, в Києві на Михайлівській площі відбувся урочистий об’єднавчий з’їзд “Фронту змін” і ВО “Батьківщина”. Згідно з рішенням з’їзду, з метою об’єднання “Фронту змін” та ВО “Батьківщина” депутати місцевих рад усіх рівнів від “Фронту змін” повинні вступити до лав “Батьківщини”, одночасно припинивши існування фракцій “Фронт Змін”. Лідер “Фронту Змін” Арсеній Яценюк заявив, що це об’єднання – перший неймовірно потужний сигнал до формування, наймогутнішої демократичної сили в країні. За його словами це, перший етап, а наступний після з’їзду – робота з регіонами. Тобто, передбачається формування керівних органів в усіх містах та областях. При цьому, Арсеній Яценюк, заявив, що об’єднання сил в регіонах очікується протягом 10 днів.

Журналістам Версій вдалось взяти коментар у голова депутатської фракції «Фронт Змін» в обласній раді Юрія Бабія. За його словами об’єднавчий процес між партіями “Фронт Змін” та “Батьківщина” триває. Та зважаючи на те, що цей процес досить непростий термін його проходження займе більше часу ніж було заявлено попередньо.

“Зараз відбувається процес формування паралельних партійних осередків на рівні області. Це процес не простий, бо їх є багато. Десь є активні члени, десь є пасивні члени. Зараз фактично об’єднавчий процес триває, – заявив Юрій Бабій – що стосується 10 днів – об’єднати такі дві великі партії в івано-франківській області не так просто. Якби в нас був один партійний осередок “Батьківщини” і один у “Фронту Змін”, то ми б це зробили за 10 хвилин, а не за 10 днів. А в нас 4 голови районних рад, в нас мер міста, депутати на керівних посадах у районах, населених пунктах в області. В нас потужна сила, як у “Фронту Змін”, так само і у “Батьківщини””.

На питання, коли ж все таки планується  завершення процесу об’єднання партій, Юрій Бабій заявив: “Офіційно завершення об’єднавчого процесу, це 2 місяці, але я думаю, що це відбувається швидше, тому що я так дивлюся, як процеси відбуваються, в принципі я думаю що ми справимося швидше”.
За словами Юрія Бабія керівником партії “Батьківщина” і після завершення об’єднавчого процесу залишиться Дмитро Шлемко.