І як ставитися до такої падлянки зі сторони міського голови? Хіба ж можна просто так взяти і відмовитися від спроби стати депутатом України?

А коли без жартів, то в чому ж причина такого рішення Віктора Анушкевичуса?

Сам міський голова висунув свою версію. Мовляв, в країні як був бардак, так і залишився, політична корупція проти якої він закликав боротися в своїй попередній передвиборчій програмі, нікуди не поділася, місця в списках продаються, як і раніше… Словом, не хоче наш чесний, аж до кінчиків пальців на ногах, мер брати в цьому участь. Чи, за його словами, варитися в цьому болоті.

Тут можна було б уточнити, що в болоті борсаються, а варяться в котлі, але залишимо осторонь ці гідрологічно-кулінарні тонкощі та спробуємо висунути свої власні версії (тільки версії, панове, тільки версії) того, чому Віктор Андрюсович відмовився від виборчих перегонів.

Одну з причин можна, навіть не користуючись спеціальними оптичними приладами, розгледіти (чи, власне, почути) в словах самого міського голови: «…витрачати величезні кошти, яких у мене нема багато, я не буду». Ось і одна з вірогідних причин – потратився непомірно на минулих виборах наш міський голова, підірвав, так би мовити, сімейний бюджет не на жарт. А поскільки наш мер людина досить таки скупувата (коли йдеться про особисті кошти), то воно й зрозуміло чому другий раз на таку авантюру він не підписався. Вибори без депутатства – гроші на online casino вітер, як казав один відомий пияк. Чи то він про інше казав?

«Ці кошти я краще витрачу для підтримки наших військових, які відправляються у зону АТО» – додав опісля Анушкевичус, тим самим наче спростовуючи наше твердження про його скупуватість. Але сказати «краще витрачу» і дійсно витратити – це, як кажуть в українському місті Одесі, дві великі різниці.

Отже, з однією версією розібралися. Якою може бути версія друга?

А друга версія наступна – хтось просто сказав нашому міському голові – сиди і не рипайся. Не псуй, так сказать, красу гри нашому персональному  кандидату, а ми тобі за це путівочку безкоштовну на гірськолижний курорт для всієї сім’ї.  All inclusive, навіть з міні-баром.

Але підкреслюємо, це знову ж таки всього лиш версія. Може наш мер, після того як його збила вантажівка, навіть міні-бару боїться, не те що на лижах кататися.

І нарешті версія третя й остання. Віктор Анушкевичус таємно сходив до ворожки, та подивилася в кришталеву кулю, тричі сплюнула через ліве плече, спалила вирваний зі скроні мера сивий волосок, розтерла попіл зі слиною кажана-альбіноса і сказала: «Не пхався б ти, Вітю, в цей парламент, бо дні його будуть недовгі, а долюшка незавидна. А воно тобі того треба?».

«Та на фіга воно мені, дійсно, здалося!» – подумав міський голова й вийшов від ворожки з легким серцем і збереженими коштами.

А як воно насправді, то вже ви, шановні читачі міркуйте самі.