Сьогодні, 12 червня 2014 року, в Бразилії стартує 20-й в історії чемпіонат світу з футболу. П’ять з попередніх першостей планети вигравали бразильці, яких за це називають “пентакампеонами”.

Українська збірна залишилася за бортом чемпіонату, тому багатьох українців це футбольне свято мало цікавить. Хоча чимало любителів футболу дивлятся матчі заради самого процесу.

Ті, хто немає змоги поїхати до Бразилії, дивитимуться матчі по телевізору. Хтось вдома, з пивом та чіпсами, а хтось, щоб створити ілюзію стадіонного вболівання в компанії в кафе та барах.

“Версії” поцікавилися, чи транслюватимуть чемпіонат світу в Івано-Франківських закладах громадського харчування. Як виявилося – майже всі так звані літники в місті обладнані телевізорами й готові транслювати футбольні матчі. І не лише готові, але й будуть це робити. В деяких барах на літніх майданчиках перед закладами немає телевізорів ( “Барбос”, “Десятка”), але вони є всередині, що у випадку зливи з вітром навіть краще. Хоча сусідній  з “Барбосом” “Грот” має телевізори і на літньому майданчику і в самому пабі.

Для тих же, хто мав цей футбол глибоко в носі, теж можна підшукати відповідні місця, де телевізорів немає, як, наприклад, літник біля скверу Міцкевича.

Деякі літники лише зводяться. Цікаво, чи встигнуть вони до відкриття чемпіонату.

pab1

pab2

pab3

pab4

pab5

pab6

pab7

pab8

pab9