Збиратися учасники почали о 9.30 на площі перед будівлею ОДА. О 10 годині іх було вже близько 400. Нові Учаснтки продовжували прибувати.

1

2

3

4

Були команди в однакових майках.

5

Були й зовсім юні учасники.

6

7

Наймолодший учасник велопробігу.

8

Національна символіка, вишиті сорочки, прапор ЄС.

9

10

11

Учасники підходять реєструватися.

12

Організатори розповідають про маршрут і закликають новоприбулих реєструватися. А маршрут велопробігу наступний: ОДА → Мельничука → пл.Ринок → Галицька → Василіянок → Гаркуші → Лепкого → Січових стрільців → Чорновола → Сахарова → Бандери → Незалежності → Івасюка → Миколайчука → Симоненка → с.Вовчинець.

13

По закінченню велопробігу, в кінцевій точці маршруту, будуть проводитись любительські змагання крос-кантрі «Вовчинецькі гірки».

Юля Плисюк, яка минулого року з другом здійснила подорож на мотоциклі з коляскою до озера Байкал, сьогодні бере участь у велопробігу.

14

Учасників стає все більше.

15

16

Ось такий екзотичний велосипед.

17

Депутат Івано-Франківської міської ради Володимир Чорноус щороку бере участь у велопробігу. За його словами кількість учасників заходу щороку зростає. На першому велопробігу кілька років назад було 180 учасників. Цьогоріч – 710 учасників.

18

І вони продовжували прибувати. Як поодинці так і групами.

19

Організатори заходу: велоклуб «Вело-Сталкер», Федерація велоспорту Івано-Франківської області, веломагазин-майстерня “ВелоХата”.

А так проходив велодень у 2013-му.