Але найгірше, що на цьому сміттєзвалищі живуть щурі. І це просто під вікнами людських будівель. Про санітарію і говорити нема чого.

Жителька приватного будинку, що через паркан від смітника, розповідає, що все сміття сюди носять мешканці багатоповерхівки, яка розташована за рестораном. «Нашим людям зручніше викинути пакет через паркан, аніж іти 500метрів до сміттєвого контейнера», – каже пані Мар’яна.

Жінка розповідає, що до вчорашнього дня дехто умудрявся залишати сміття просто біля службового входу в ресторан, тим самим розширюючи зону стихійного смітника. Але сьогодні зранку біля «Глорії» з’явився сміттєвий контейнер. Якщо серйозно віднестися до проблеми, то встановлення одного контейнера це просто замилювання очей. Мовляв, хотіли – маєте. Але проблему цим аж ніяк не вирішити.

Сміттєзвалище хоч і за парканом, та дуже добре видно всім, хто іде чи їде вулицею Хмельницького. От тільки комунальні служби його вперто не бачать. А про те, щоб знайти власника закинутого будинку на території якого люди зробили смітник не може бути і мови. Ніхто не знає чия це власність. Виявляється у нашому місті і таке можливо: будинок є, а власника немає.

Мар’яна розповідає, що вони з чоловіком вже неодноразово зверталися до санепідемстанції з проханням вирішити цю проблему, але там кажуть, що це не їхня «парафія», і порадили звернутися до комунальників. Працівники ЖКГ приїхали і трохи відремонтували огорожу, яка розмежовує смітник від дороги. На цьому робота комунальних служб закінчилася, а проблеми у людей залишились і до її вирішення у міської влади не доходять руки.

Мешканці приватного сектору кажуть, що не збираються залишати це напризволяще. І обіцяють добитися того, щоб сміттєзвалище все ж таки ліквідували.

 

DSCN9988_resize

DSCN9989_resize

DSCN9992_resize

DSCN9995_resize

DSCN9996_resize

DSCN9999_resize

IMG_1047_resize

IMG_1051_resize

IMG_1053_resize

IMG_1054_resize

IMG_1055_resize

IMG_1056_resize

IMG_1057_resize

IMG_1058_resize