У відповідь на публікацію  “Чому на Прикарпатті слуги режиму Януковича продовжують отримувати керівні посади?” прес-служба університету надіслала лист-спростування, в якому цитується  скарга  Михайла Данилюка (найімовірніше представника косівських “регіоналів” ) до тодішнього прем’єра, а тепер втікача Миколи Азарова.

У цій скарзі, зокрема, Ярослав Шинкарук постає як злісний ненависник “регіоналів” , представник “помаранчевого” табору та борець із “відданими політиці Януковича представниками”

Таким чином ПНУ намагається виправдати своє резонансне призначення?

Але постає цілком логічне запитання, як такий невтомний борець із “регіоналами” сам став частиною команди?

Нижче наводимо повний текст листа:

Ми, представники Партії регіонів та віддані політиці Президента України Януковича Я.Ф. змушені звернутися до Вас з відкритим листом щодо протиправних дій відносно Партії Регіонів на території Прикарпаття «помаранчевими революціонерами».

Протягом останнього року представниками «помаранчевих», які на даний час перебувають при владі на Прикарпатті поставлено за мету чинити політичну розправу над людьми відданими політиці Кабінету Міністрів України та Президента України!!!
У 2008 році Президентом України Ющенком Віктором Андрійовичем було призначено головою Косівської районної державної адміністрації Шинкарука Ярослава Івановича. За особливі заслуги перед революцією на майдані та Партією «Наша Україна» Шинкарук Ярослав Іванович отримав військове звання Генерал майор, орден Мазепи, Заслужений юрист України, Орден за заслуги третього ступені, Грамота Верховної ради України.
Як відомо Шинкарук Ярослав Іванович не є членом Партії регіонів і явно не приховуючи позиціонує себе як опозиціонер, «помаранчевий генерал», про що свідчить наступне.
В Косівському районі представники Партії Регіонів фізично відмежовані від участі у державному управлінні та можливості втілення в життя реформ Президента та Кабінету Міністрів.
Шинкарук Ярослав Іванович відсунув від управління районом всіх прихильників Партії регіонів оточившись опозиційними політичними силами. Щоб не бути голослівними наведемо тільки декілька прикладів:
–       Перший заступник Голови Косівської РДА Грималюк І.Ф – Представник Блоку Юлії Тимошенко.
–       Заступник Голови Косівської РДА Склепович – Конгрес Українських Націоналістів.
–       Начальник відділу соціальноекономічного розвитку Косівської РДА – Матейчук Роман – голова ВО «Свобода».
–       Завідувач сектора у справі сімї та молоді Мельничук Михайло Дмитрович –Народний Рух України.
–       Начальник управління Держкомзему у Косівському районі Баранюк Роман Танасійович – Партія «Наша Україна.
–       Спеціаліст відділу капітального будівництва Пітеляк – Народний рух України
–       Начальник управління освіти (2500 вчителів) Кузменчук працює на цій посаді всі роки незалежності та не приховуючи на всіх виборах підтримує Опозицію, яка сприяє йому в корупційних діяннях.
Хочеться звернути Вашу особливу увагу на те, що у вересні Головою Косівської РДА Шинкаруком Я.І. було звільнено з Косівської РДА єдиного представника Партії Регіонів (яка була членом з 2001 року) Король Оксану, а на її місце прийнято члена ВО «Свобода».
За підтримку на парламентських виборах 2012 року голови обласної організації Партії Регіонів Чуднова В.М. до Верховної ради, Шинкарук Ярослав Іванович заставив головного лікаря Косівської ЦРЛ Фазана Івана Васильовича, члена Партії Регіонів, написати заяву про звільнення, яку тут же було направлено до обласного управління охорони здоров’я. Фазан Іван Васильовчи є активним представником Партії Регіонів, депутатом Косівської районної ради від Партії Регіонів.
В той же час на парламентських виборах 30 жовтня 2012 року Голова Косівської районної державної адміністрації Шинкарук Ярослав Іванович активно підтримував представника партії УДАР Палійчука Миколу.
Що стосується підтримки Партії регіонів на цих парламентських виборах то слід зазначити що за дорученням Шинкарука Я.І. в приміщенні Косівської РДА було розташовано штаб партії УДАР а в приміщенні державної установи Національного природного парку «Гуцульщина» штаб Об’єднаної Опозиції, яку очолили заступник голови Косівської РДА Костюк Анастасія (на даний час на пенсії та працює в державній установі заступником директора) та Кулешір Орист – депутат Косівської районної ради від «Фронту Змін». Сподіваємось коментарі зайві!!!
В результаті дій щодо знищення Партії Регіонів на території Прикарпаття на парламентських виборах 30 жовтня 2012 року ми отримали тільки 5% відсотків підтримки, а Чуднов В.М. На даний час підтримка Партії регіонів стрімко близиться 0%. На території Прикарпаття наростають революційні настрої щодо представників влади через такі злочинні дії Шинкарука Я.І.
Косівську районну раду очолює голова районної організації Партії Регіонів Клуб Андрій. Це чи не один випадок на всій Західній Україні, коли представник Партії Регіонів отримав таку високу довіру.

Проте, Шинкарук Я.І. залучивши всі свої зусилля та своїх підлеглих працівників – за сумісництвом депутатів Косівської районної ради від Обєднаної Опозиції виніс на сесію районної ради питання про звільнення Клуба Андрія із займаної посади. Всі працівники Косівської районної державної адміністрації та підлеглі Шинкарука Я.І. одноголосно підтримали звільнення Клуба Андрія.
Більше того, повіривши в свою повну безкарність та чинячи свавілля за підтримку Шинкарука Я.І. на сесії Косівської районної ради було проголосовано рішення про не допуск до участі в сесії народного депутата України, керівника обласної організації Партії Регіонів Чуднова В.М. через те, що він у парламенті підтримав мовний закон Колесніченка!
Такі протиправні дії Голови Косівської РДА були предметом обговорення на колегії голови Івано-Франківської ОДА Вишиванюка М.В., який вислови своє обурення проте, жодного результату не має!
Ми неодноразово направляли листи до Президента України та Прем’єр Міністра України, керівників Партії Регіонів. Дані події неодноразово були предметом обговорення на сесії Косівської районної ради та колегії Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Такі події висвітлюються в Засобах масової інформації. Проте жодної реакції ми так і не отримали.
Нас, як членів Партії Регіонів та відданих Представників Партії Регіонів дивує позиція, коли представники Обєднаної опозиції отримавши владу чинять таке свавілля та в прямому значенні цього слова розправу над людьми, які є відданими Партії Регіонів з 2000 років та всіма зусиллями намагаються втілювати в життя політику Партії та Президента України.
Постає тільки одне питання: Невже Партії Регіонів байдуже на своїх людей на місцях і вона готова так легко піддавати репресіям своїх однодумців руками представників Обєднаної опозиції?

Всі листи за підписами представників Партії Регіонів офіційно були направлені Президенту України та Премєр-Міністру України. Десятки запитів депутата Косівської районної ради Данилюка Михайла Івановича, які залишено без уваги. Всю викладену інформацію легко можна перевірити в офісі районної організації Партії Регіонів та детально проаналізувавши Засоби Масової інформації. За даною адресою в Facebook може бути надано будь-яку офіційну інформацію щодо викладених обставин. https://www.facebook.com/Nikolay.Azarov/posts/550435588330154